Agnieszka Witkowska

Laryngolog dziecięcy

Długo chodziłam z dzieckiem do Pani doktor (i prywatnie, i w poradni) i uważałam, że jest dobrym i kompetentnym lekarzem. Jednak zdecydowała się i operowała dziecko z chorym uchem. Następstwem był dużyu obrzęk, mocny wyciek ropny, wysoka gorączka i 2 tygodnie w szpitalu na antybiotykach. Trzeba było najpierw wyleczyć ucho, a potem operować - potwierdził to również ordynator w szpitalu. Do tego jest bardzo niemiła i opryskliwa w kontaktach z ludźmi - kiedy zadzwoniłam do niej po zabiegu i powiedziałam, że boli dziecko ucho, to powiedziała, że on był "operowany, a nie czarowany" i do niej więcej nie dzwonić. Natomiast w szpitalu, kiedy mu płukała ucho, a on się popłakał, powiedziała tak: "przestań beczeć, jeszcze takiego upierdliwego pacjenta nie miałam".
Zdecydowanie odradzam.

Może inaczej podchodzi do pacjentów, którzy są u niej z wizytą prywatną.

Może inaczej podchodzi do pacjentów, którzy są u niej z wizytą prywatną.

zdecydowanie polecam Panią doktor, operowała dziecku nosek, profesjonalne podejście, świetny lekarz

Pani doktór to wspaniała osoba kompetentna,miła i uprzejma.Poświęca dużo czasu swoim pacjentom.Lekarz z powołania.