mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Odchudzanie i zmiana nawyków żywieniowych to proces trudny i długi, a pacjent potrzebuje dużego wsparcia i motywacji. Pan Dominik, poza swoją ogromna wiedza i doświadczeniem, ma również niesamowicie motywujący wpływ na swoich pacjentów. Mój trzynastoletni Syn od dawna walczy z nadwaga, kiedy stało sie oczywiste, ze sami nie będziemy w stanie Mu pomoc, skierowaliśmy swoje kroki do specjalisty. To była najlepsza decyzja, jaka mogliśmy podjąć. Piotrek jest zachwycony, uwielbia Pana Dominika. Zdarzają sie oczywiście potknięcia, ale dzięki podejściu i pomocy Pana Koneckiego cały czas idziemy do przodu, a mój Syn zyskuje coraz więcej pewności siebie i przekonania, ze da radę! Dziękujemy!!!!

Cierpliwy, uprzejmy, cieply dietetyk z wyczuciem do potrzeb pacjenta. Trafiłam do Pana Dominika z ostrym SIBO oraz IMO. Wdrożona dieta pomogła już po kilku dniach. Teraz kontynuuje stosowanie diety biorąc również antybiotyk, a Pan Dominik towarzyszy mi w procesie, regularnie omawiając postepy leczenia

Cierpliwy, uprzejmy, cieply dietetyk z wyczuciem do potrzeb pacjenta.

Byłam na 1. wizycie u Pana Dominika z powodu wykrytej cukrzycy ciążowej. Temat dla mnie stresujący, bo dotyczy również mojego dziecka. Pan Dominik poświęcił mi dużo czasu, dał konkretne zalecenia z podziałem na produkty dozwolone i zakazane oraz najlepsze godziny posiłków. Dla mnie to dobry start, wiem o której i co jeść. Czuję się zaopiekowana i bezpieczna w tej niełatwej dla mnie drodze.

Polecam Pana Dominika Koneckiego. Trafiłam do niego z otyłością. Po szczegółowym wywiadzie Pan Dominik zaproponował mi dietę. Dostałam listę produktów zalecanych oraz niezalecanych. Zredukowałam już dużo kilogramów chociaż długa droga przede mną. Dieta ułożona przez Pana Dominika jest szybka do przygotowania i w miarę ekonomiczna.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u mgr Koneckiego. Efekty widoczne już po pierwszych dwóch tygodniach. Polecam

Pan Dominik jest bardzo miły i sympatyczny, ale niestety widać, że ma bardzo powierzchowną wiedzę. Nie wiem, która uczelnia skończył Pan mgr. inż., ale wątpię, że medyczną. Dostałem od niego wydruk oczywistych poleceń, które każdy bez trudu może znaleźć w internecie. Obiecał mi wysłać szczegółową dietę na maila, ale nie wysłał, bo nie umówiłem się na następną płatną wizytę. Wychodzi, że musiałem zapłacić za dwie wizyty, żeby cokolwiek otrzymać. Zastanawia mnie też liczba pozytywnych opinii bardzo podobnych do siebie. Podejrzewam, że Pan Doktor sam je pisze dla siebie.

Pan Dominik jest bardzo miły i sympatyczny, ale niestety widać, że ma bardzo
powierzchowną wiedzę. Nie wiem, która uczelnia skończył Pan mgr. inż.,
ale wątpię, że medyczną. Dostałem od niego wydruk oczywistych poleceń,
które każdy bez trudu może znaleźć w internecie. Obiecał mi wysłać szczegółową
dietę na maila, ale nie wysłał, bo nie umówiłem się na następną płatną wizytę.
Wychodzi, że musiałem zapłacić za dwie wizyty, żeby cokolwiek otrzymać.
Zastanawia mnie też liczba pozytywnych opinii bardzo podobnych do siebie.
Podejrzewam, że Pan Doktor sam je pisze dla siebie.

Po pierwszej wizycie mam bardzo pozytywne wrażenia, ponieważ mamy podobne spojrzenie na życie. Kierujemy się dobrem i stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia. Jakie będą efekty zależy tylko ode mnie i mojego zaangażowania, bo Pan Dominik ma ogromne doświadczenie i wiem, że to się wreszcie uda. Pan Doktor wyznacza mi cel a ja sobie dyscyplinę i wspólnie spotkamy się na mecie mojego szczęścia. Mam 47 lat i to ostatni dzwonek aby wyprostować swoje zdrowie, by nie być ciężarem dla dziecka i czerpać radość z życia. Zależy mi na zdrowiu, które pragnę odbudować. Mam pełne zaufanie i na pewno napiszę za jakiś czas o efektach naszej współpracy. Diesel nie poleci na PB95 ;⁠-⁠)
Inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja, bo nikt za nas tego nie zrobi a przy tak profesjonalnym wsparciu będzie bezpiecznie i mądrze.
Trzymajcie za mnie kciuki i odzywam się za jakiś czas.

Trafiłam do pana Dominika, żeby uzyskać wsparcie mentalne przy kolejnej próbie odchudzania. Otrzymałam pierwsze zalecenia, które mam nadzieję będą mi pomocne przy zgubieniu kilogramów. Liczę, że współpraca z Panem Dominikiem, który jest bardzo pozytywną i otwartą osobą, biorącą pod uwagę charakter osoby odchudzającej, styl życia i inne czynniki, pomoże mi w zgubieniu tkanki tłuszczowej i wyrobieniu zdrowych nawyków. Polecam :)

Umówiłam się do Pana Koneckiego z powodu dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego: gazy, wzdęcia, zgaga odbijanie oraz ból brzucha. Został bardzo profesjonalnie zebrany wywiad. Zaproponowana dieta przerosła moje oczekiwania. Poprawił się stan mojego zdrowia. Ciężko aktualnie trafić na tak zaangażowanego specjalistę. Dziękuję

Ciężko aktualnie trafić na tak zaangażowanego specjalistę. Dziękuję

Zgłosiłam się do mgr Koneckiego z powodu chęci redukcji masy ciała. Pełne zaangażowanie, bardzo dobre podejście do pacjenta. Otrzymałam cenne wskazówki i zalecenia. Dieta przyniosła szybkie efekty a przy tym była bardzo smaczna, szybka w wykonaniu oraz ekonomiczna. Pan Konecki jest profesjonalistą godnym polecenia.