Lekarze Internista Wrocław

Endokrynolog, Internista

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Uczęszczam do doktora Bolanowskiego już od kilkunastu lat,i przez zdecydowaną większość czasu opieka jest bez zarzutu. Wyrobiłem sobie u tego Pana mnóstwo zaufania, i nigdy nie myślałem nad zmianą lekarza. W pełni polecam.

lekarz Zofia Barg

Internista, Kardiolog

Sopocka 4 / 3
Wrocław

Lekarka empatyczna i bardzo dokładna, przyjmuje sporo pacjentów, stara się za każdy razem wszystkim poświęcić odpowiednią ilość czasu stąd niestety tworzą się spore opóźnienia, co powoduje czasem niezadowolenie wśród nowych pacjentów. Prowadziła przez wiele lat moją mamę z niewydolnością serca, niedawno teściową której naprostowała arytmię tak, że kobieta odżyła a teraz zajmuje się moimi problemami z serduchem. Polecam ale szczególnie wizytę prywatnie ze względu na krótsze oczekiwanie, tylko zarezerwujcie sobie ...
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Magdalena Dziuba

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Nie znam takiej skali negatywnych uczuć, którymi musiałabym darzyć osobę, aby polecić jej wizytę u tej lekarki od siedmiu boleści. Niestety, trafiłam do niej sama, znajdując się w kryzysowej sytuacji, kiedy zgłosiłam się, jak ustawa przewiduje, do lekarza pierwszego kontaktu w celu jak najszybszego uzyskania antykoncepcji awaryjnej. Kobieta ta nie tylko z wyraźną satysfakcją odmówiła mi wypisania recepty, ale wręcz napawała się tym, że w jej mniemaniu znalazła się w ...
Opinia dodana przez: Zuzanna
Uprzejma, mądra i dyspozycyjna lekarka.bardzo dobry człowiek. Polecam i namawiam do wizyt - warto odwiedzać gabinet dr Totuszyńskiej.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Anna Bartnik

Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław

Wspaniała Pani doktor. Potrafi słuchać i zająć sie profesjonalnie pacjentem.Leczę śię u Pani doktor już pare ładnych lat i moge powiedzieć ,że uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Arek

lekarz Magdalena Szmyrka-Kaczmarek

Internista, Reumatolog

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

Pani Doktor jest lekarzem z powołaniem,pełen profesjonalizm,wszystko wytłumaczy,dokładnie zbada,w trudnych chwilach można liczyć na pomoc. Polecam z czystym sercem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Leszek Bystryk

Olsztyńska 58
Wrocław

Kompetencja, rzetelne informowanie pacjenta o leczeniu, troska o pacjenta. Polecam Anna Adamska

lekarz Alicja Łata

Internista, Alergolog

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Witam Leczę się u Pani Doktor Łata już 5 lat . Nigdy nie miałem problemu z przyjęciem nigdy nie zastałem kolejki .Załatwiam sprawę i po kłopocie . polecam Panią Doktor z zakresu Alergologii .
Opinia dodana przez: dariusz

dr n. med. Urszula Tworowska-Bardzińska

Endokrynolog, Internista

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

to była pierwsza wizyta raczej dobre wrażenie

lekarz Joanna Ryk

Internista, Lekarz rodzinny

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Pani doktor zawsze jasno wytłumaczy co pacjentowi dolega spokojnie odpowie na każde zadane pytanie. Stara się unikać wszelkich antybiotyków, dobrać leki tak by nie kolidowały z innymi schorzeniami pacjenta oraz w razie potrzeby wysyła na niezbędne badanie. Nie wypisuje recept i skierowań na życzenie hipochondryków :)

lekarz Bartłomiej Łocan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CREATOR"
ulica Lotnicza 37
54-154 Wrocław

Poszłam do doktora, ponieważ miałam kłopot z wątrobą. Coś mnie tam bolało. Zrobił badania. Próby wątrobowe były ok. Wysoki poziom cholesterolu skomentował: "fatalnie się Pani odżywia". Cukier był jeszcze w normie. Zdecydowanie nie zgodziłam się z doktorem i wyjaśniłam, że jem zdrowo, bo lubię. Mam wyrobione wieloletnie zdrowe nawyki. Niestety zostałam odesłana z nakazem zdrowego odżywiania. Plus dla doktora jest taki, że zlecił mi jakiekolwiek badania. Minus zdecydowanie za brak ...
Opinia dodana przez: Brygida

lekarz Adam Frąckiewicz

Mickiewicza 10 lok. 4
51-619 Wrocław

Bardzo miły, uprzejmy. Spełnił moje oczekiwania. Wypisał skierowanie na badania, o które prosiłam. Chętnie do niego wrócę i polecę go innej osobie.

lekarz Agnieszka Ciesiołkiewicz-Wójcik

Janiszewskiego 16 / 15
Wrocław

Po raz kolejny zawiodłam się na placówce Enel med i również na Pani doktor. Dlaczego nie przepisują leków (czy zależy im na tym ,żeby się męczyć i ciągle wracać do nich.) Byłam w poniedziałek kazała tylko brać ibubrom i do psikania do nosa steryd powiedziała, że nic nie jest .jeszcze tego samego dnia gorączka prawie 40 i na szybko szukanie lekarza. Nie zatrudniajcie takich specjslstow w Enelmed na Szczytnickiej we ...

lekarz Lidia Kęskiewicz

Żelazna 36
53-428 Wrocław

Dziwię się trochę negatywnym opiniom. Byłam dzisiaj u Pani doktor, bardzo uprzejmą i rzeczowa, nie mam do czego się przyczepić.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Obojski

Pulmonolog, Alergolog

Ośrodek Ambulatoryjny Wrocławskiego EYE-LASER CENTER
ulica Oławska 9
50-123 Wrocław

Lekarz zna się na alergiach oraz astmie, ale na tym jego wiedza się kończy. Nie słucha pacjenta, nie przyjmuje do siebie, że może czegoś nie wiedzieć lub się mylić. Nie aktualizuje swojej wiedzy o najnowsze wyniki badań. Zostałam źle potraktowana, gdy zasugerowałam, że objawy, które mam, mogą wskazywać na nietolerancję histaminy. Lekarz uparcie twierdził, że takie schorzenie nie istnieje - mimo że jest uznane przez WHO i wystarczy znaleźć najnowsze ...

lekarz Dominika Jezior

Stysia 59 lok. 4
53-527 Wrocław

Bardzo fachowe pogejście do pacjenta. Nie czułam presji czasu na wizycie - 100% skupienia na pacjencie. Lekarz zrobił bardzo dokładny wywiad i polecił właściwe badania. Bardzo dobrze dobrane leki spowodowały szybką poprawę zdrowia. POLECAM TEGO LEKARZA!!!

lekarz Jacek Kordek

Internista, Lekarz rodzinny

DOLMED
Wrocław

Pan doktor od siedmiu lat jest lekarzem mojego męża a od trzech jest też moim lekarzem pierwszego kontaktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego opieki ponieważ jest to lekarz który zawsze postawił nam celną diagnozę i zaordynował leczenie ktore doprowadzało do poprawy zdrowia. Jest też osobą bardzo empatyczną, cierpliwą i bardzo kontaktową. Ja i mój mąż polecamy leczenie u pana doktora Jacka Kordka.
Opinia dodana przez: Teresa Domaradzka

lekarz Wioletta Markuszewska

Praktyka Lekarza Rodzinnego Beata Flakowicz
Sułowska 41
51-180 Wrocław

obrabia wszystkim lekarzom d..... znajdziemy cie i pojdziemy na policje za oszczerstwa paulina, ewelina agnieszka itd

lekarz Marek Dwojak

Abramowskiego 24
Wrocław

Bardzo uprzejmy i kompetentny. Cierpliwie wysłuchuje, a potem po badaniu oprócz zalecenia brania leków dokładnie tłumaczy jak sobie pomóc, a także nie szkodzić w codziennym funkcjonowaniu. Polecam.

lekarz Joanna Witek

Wrocławskie Centrum Medyczne
Powstańców Śląskich 7 A
53-332 Wrocław

Jestem obciazona sporym wachlarzem chorob. Korzystam z lekarzy roznych specjalnosci. Z kazdej wizyty u dr Witek, czy porady telefonicznej, jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zawsze pomoze, choc wydawaloby sie, ze nie ma wyjscia z sytuacji. Czuje sie bardzo dobrze zaopiekowana, dziekuje Pani doktor. Wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Krystyna