Lekarze Internista Wrocław

lekarz Edyta Staniszewska-Marszałek

Słowiańska 27A
Wrocław

Super specjalista.Chylę czoła przed jej fachowością , umiejętnością rozmowy z pacjentem i wielką dozą ciepła , którą ma w sobie. Myślę,że gdyby choć co 4 lekarz był taki empatyczny i uważny na swoich pacjentów to służba zdrowia w Polsce miałaby się bardzo dobrze.Polecam gorąco tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Forgacz

Internista, Onkolog

ulica Grecka 68a
54-406 Wrocław

Bardzo dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie lekarz. Jestem pacjentką Pana Doktora i zawsze mogę na niego liczyć. Podczas chemioterapi dostałam zapalenia oskrzeli. Po kontakcie z Panem doktorem natychmiast kazał mi zgłosić się u niego. Zalecił badania i prześwietlenie klatki piersiowej. Po tym już widać, że martwi się o swoich pacjentów i zawsze można na nim polegać. Szczerze pozdrawiam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom. Pacjentka z Legnicy
Opinia dodana przez: Legniczanka

lekarz Grzegorz Gogolewski

50-556 Wrocław

Cudowny, pelny zaangazowania lekarz. Wszystkim potrzebujacym życzę takiego. Uratował mi życie, po 10 latach nadal wspominamy doktora.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Robert Wrona

SAWA-MED S.C.
UL. SŁOWIAŃSKA 35A-35/1
Wrocław

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u p.doktora Roberta Wrony. Zostałam dokładnie przebadana, wnikliwie i bez pośpiechu. Doktor wszystko tłumaczy, wypyta się, a przy tym jest miły i życzliwy. Z czystym sumieniem stwierdzam że jest lekarzem godnym polecenia. Pozdrawiam p.doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Piotr Trojniak

Jedności Narodowej 75/1C
50-261 Wrocław

wspaniały lekarz. jestem przekonana, że przyniesie ulgę i poprawi komfort w każdej dolegliwości . wiedza doświadczenie i uważne, trafne rozpoznanie . bardzo dziękuję Panie Doktorze

lekarz Adam Parfieńczyk

50-556 Wrocław

Lekarz ,którego miałam przyjemność poznać leżąc w szpitalu Wolskim. Nie byłam doktora pacjentką , ale zawsze przechodząc rozmawiał ze mną i doradzał / mam zdiagnozowaną tarczyce i chorobę Hashimoto/ zawsze pogodny i uśmiechnięty. Pozdrawiam

lekarz Aleksandra Szachowicz

Pretficza 40L/3b
53-407 Wrocław

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

Rafał Kleczyk

Gabinet lekarski
50-421 Wrocław

Rzeczowy, dokładny, kontaktowy, profesjonalny i pomocny. Nie szuka na siłę choroby. Sugeruje wykonanie innych badań pomocnych w rozwiązaniu przyczyny dolegliwości.

lekarz Krystyna Myszka-Bijak

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
Wrocław

Myszka-Bijak - bardzo źle oceniam pracę tego lekarza. Głównie z powodu złego traktowania pacjentów. W trakcie czekania na wizytę słyszałem rozmowę tego lekarza. Byłem wręcz przerażony w jaki sposób pacjent przede mną został potraktowany. Jak petent, który przyszedł bez powodu. A Pan widać było, że cierpiał i miał problem zdrowotny. Brak badania, brak diagnozy, brak wypisania leków przeciwbólowych. W moim odczuciu omijać szerokim łukiem. Chciałbym w którymś miejscu dać więcej ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Piotr Janczak

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Lekarz odwołał wizytę rano. Powód nie będzie czekał do 19:10 bo następnego dnia ma zaplanowany 14 dniowy wyjazd. Polecam szukać innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Rafał Płaksej

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Jestem trzy lata po ablacji wykonanej przez doktora Rafała, wszystkim którzy się wahają polecam z całego zdrowego♥️. Wspaniały lekarz, któremu od razu zaufałam. Dziekuję
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Aldona Cwynar

Pawłowa 6 lok.1
Wrocław

Znam Panią Doktor od 33 lat . Dosłownie nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dzięki jej ogromnej wiedzy , ogromnej kompetencji i zaangażowaniu żyję do dziś, a mam już 81 lat. Z całego serca składam na ręce Pani Doktor przepiękne podziękowania za opiekę medyczną , dociekliwość w postawieniu diagnozy i ogromne wsparcie podczas operacji i w czasie powrotu do zdrowia. Podczas każdorazowej wizyty w gabinecie spotkałam się zawsze ze zrozumieniem ...
Opinia dodana przez: Christel

Joanna Krywejko

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
53-137 Wrocław

jest doskonała jako fachowiec w tej dziedzinie, cudownym człowiekiem leczę się u niej już od 2 lat na fibromialgię gorąco polecam
Opinia dodana przez: elzbieta
Bardzo dobry kontakt z pacjentem i wielkie zaangażowanie. Dodatkowo - bardzo uprzejma i miła Pani Doktor. Polecam w pełni!

lekarz Maria Misterska-Skóra

Czerniawska 3 / 1
Wrocław

Bardzo dobra Pani doktor, dobre podejście do pacjenta, wszystko dobrze wytłumaczone, nie zostawia bez diagnozy. Odbiłam się od kilku lekarzy z problemem zdrowotnym zanim nie trafiłam na panią Marie. Polecam
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Andrzej Dołyk

ulica Prosta 14/13
53-509 Wrocław

Byłem w szoku jak bardzo poważnie lekarz mnie potraktował, jak dokładnie przeprowadził wywiad i mnie zbadał - tym bardziej że tego samego dnia pielęgniarki z SOR mnie nie przyjęły - mimo objawów zapalenia mięśnia sercowego. Pan Andrzej skierował mnie na 4 badania i jestem zdumiony i wdzięczny. Polecam
Opinia dodana przez: michał

lekarz Radosław Hora

Internista, USG

Kopexmed tel. 691 201 501
al. Pracy 11/4
53-231 Wrocław

POlecam tego lekarza. Wykonał mi badanie usg z powodu guza na krtani. W czasie wnikliwego badania odkrył też zmiany na tarczycy. I dzięki niemu mogłam podjąć stosowne leczenie. Za co jestem wdzięczna. Mam termin następnego badania usg i mimo ze mieszkam dość daleko od Wrocławia na wizytę pójdę właśnie do dr Hory. Kompetentny, nie zbywa pacjenta tylko poświęcamu dużo czasu

lekarz Ryszard Fedyk

Żelazna 36
53-428 Wrocław

Jestem pacjentką doktora Fedyka od 29 lat, moja pozytywna opinia na temat Pana doktora była i jest niezmienna: świetny lekarz,jego diagnozy są trafne,jest uprzejmy, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu a niekiedy nawet swój prywatny czas.Wielu moim znajomym poleciłam i nadal polecam tego lekarza.

lekarz Tomasz Okołów

Internista, Wizyty domowe

Wizyty domowe
Wrocław

Bardzo miły,kompetentny i rzetelny. POLECAM WSZYSTKIM!!!! Jest lekarzem moim i mojej przyszłej żoneczki:) Oboje jesteśmy z Pana Doktora bardzo zadowoleni. Jest wart każdej ceny.GORĄCO POLECAMY Ł&A

lekarz Patryk Woytala

50-556 Wrocław

Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem. Rzeczowo wszystko tłumaczy. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny. POLECAM!