Lekarze Internista Wrocław

lekarz Barbara Kurowska

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Pani doktor bardzo miła, wysłuchała jakie mam objawy, zadała kilka pytań, by w pelni poznać sytuację. Uważam, że w pełni poświęciła mi swój czas. Wytłumaczyła skąd może brać się choroba i jakie podjąć dalsze kroki w leczeniu. Polecam.

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Femina
Ścinawska 24-26
53-629 Wrocław

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Alicja Kostecka-Pokryszko

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Bardzo dobra, miła, opiekuńcza, dobrze tłumaczy i udziela rad

lekarz Grażyna Kruszelnicka

Baciarellego 34/5
51-649 Wrocław

Lekarz, któremu można zaufać! Leczy kompleksowo i ze zrozumieniem pacjenta. Udziela przydatnych porad nie tylko sensu stricto medycznych.

lekarz Marcin Lewicki

LuxMed
Fabryczna 6
52-007 Wrocław

Pan Doktor jest cierpliwy, spokojny i uprzejmy. Najpierw wysłuchał z czym przyszłam, potem zebrał wywiad, zbadał i zlecił badania kontrolne doprecyzowujące źródło problemu. Nie pchał antybiotyków w ciemno, zalecił najpierw poczekać na wyniki. Kolejny bardzo sympatyczny lekarz w LuxMedzie.
Opinia dodana przez: Anika

dr n. med. Elwira Metner

ulica Horbaczewskiego 21/34
54-130 Wrocław

Doskonała specjalistka, fantastyczny człowiek. Trafna diagnostyka, 100% skuteczność leczenia.

lekarz Bartosz Sapilak

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Sołtysowicka 30
51-168 Wrocław

Godny polecenia lekarz - fachowiec w swojej profesji i przy tym nie owija w bawełnę. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za opiekę medyczną nad moją mamą w czasie II fali epidemii COVID -19. Pacjentka - 88 lat już po drugim szczepieniu, wróciła do formy i czuje się bardzo dobrze. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Teresa Wojciechowska

Mrągowska 36
54-111 Wrocław

Super lekarz!!! Diagnozuje i leczy na piątkę. Polecam!!!

lekarz Joanna Rompalska

Ołtaszyńska 104 lok. 8
53-034 Wrocław

Serdecznie dziękuję Pani Dr. Joannie Rompalskiej w imieniu własnym i mojego męża za zaangażowanie, poświęcenie, profesjonalną opiekę. Za szacunek do pacjenta. Za ciepło i pomoc w trudnych chwilach. Za spokój, którym potrafiła zarazić mojego męża w ogromnie stresującej sytuacji. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję!
Opinia dodana przez: wanda

lekarz Ewa Marczyńska-Sarul

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kwiska 5 pok.17
Wrocław

Brakuje skali do oceny Pani Doktor. Kompetentny fachowiec a do tego wspaniały człowiek ,który zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko wytłumaczy i stawia trafne diagnozy. Polecam wszystkim ,którzy nie wierzą w bezinteresowną pomoc lekarzy.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Krzysztof Borysewicz

Internista, Reumatolog

M. Hłaski 63
Wrocław

Jestem leczona już od roku 2000. Świetny kontakt, trafne diagnozy.

dr n. med. Renata Sokolik

Internista, Reumatolog

ASK
Wrocław, Borowska
Wrocław

Bardzo dobry specjalista, podczas wizyty miałam wykoanne usg kolana.

lekarz Alicja Pauka-Ciupryk

Szpital Kolejowy
Wrocław

Polecam tego lekarza. Ona naprawdę ma wiedzę i powołanie.

dr n. med. Maciej Rabczyński

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Gorąco polecam. Dokładne badanie, dokładne wyjaśnienia, bardzo przyjemny, miły, kontaktowy lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu, aż uzyska on wszelkie informacje i zalecenia. Warto!
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Bartosz Szafran

Internista, Kardiolog

Centrum Kardiologiczne " Pro Corde" Wrocław
Nowowiejska 64-66/1A
50-315 Wrocław

Lekarz godny zaufania co potwierdzają doświadczenia ostatnich 16 lat. Otwarty umysł. Zaufanie u kolegów z branży a przede wszystkim jako kardiolog u personelu medycznego średniego szczebla.

lekarz Marcin Dzidowski

Orłowicza 2/6
50-539 Wrocław

Byłam dotychczas dopiero na jednej wizycie, ale wrażenia mam jak najlepsze. Pan Doktor jest dociekliwy, uprzejmy, kompetentny, cierpliwy i absolutnie nie traktuje pacjenta protekcjonalnie, co niestety czasem się innym lekarzom zdarza.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Leszek Szklarz

Internista, Lekarz rodzinny

Amarantowa 5
54-044 Wrocław

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tomasz Dyła

Pulmonolog, Internista

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Dzień dobre. Podane telefony są nieprawidłowe. Pod nr telefonu 504122529 można umówić się na wizytę pediatryczną z dr Waldemarem Gołębiowskim. Z poważaniem Waldemar Gołębiowski

lekarz Marek Rachwalik

Sokola 28/30/3
53-145 Wrocław

Wspaniały lekarz! Kompetencja, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, uprzejmość. Bardzo dobry człowiek
Opinia dodana przez: Elżbieta Obara

lekarz Andrzej Antończyk

Internista, Toksykolog

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Super lekarz, szkoda, że od dłuższego czasu nie można się skontaktować! Bardzo mi pomógł w mojej chorobie, a w zasadzie pomógł mi ją wyleczyć. Dr jest profesjonalistą pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Fryderyk