Lekarze Internista Wrocław

Internista, Pulmonolog

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Jarosław Nowak

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Bardzo dziękuje Panu doktorowi w imieniu mojej babci Stanislawy, która trafiła pod Pana opiekę w trakcie pobytu w szpitalu. Jest Pan niezwykle empatyczna osoba o wspaniałym podejściu. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Alicja Urbanowicz

Bystrzycka 93 / 11
Wrocław

Super chirurg, bardzo kompetentny i miły, cieszę sie, że miałem z nim kontakt. Polecam.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Internista
                                       dr n. med. Leszek Passowicz

dr n. med. Leszek Passowicz

Internista, Kardiolog

Biskupia 5 lok. 5
50-148 Wrocław

b.doświdczony i kompetentny,diagnoza trudna ale potwierdzona szpitalnie,leczenie trafne i skuteczane Anna T.

Irena Gamus-Jakobson

Internista, Lekarz medycyny pracy

Provita
Bierutowska
Wrocław

Pani Doktor jest niezwykłą osobą. Zawsze bardzo skupiona na pacjencie, poświęca dużo czasu, analizuje ogólne warunki życia i pracy, doradza. Jest nastawiona "eko":-) Zawsze stara się pomóc, aby pacjent trafił jak najszybciej do specjalisty, jeśli jest taka potrzeba. Ciepła, elegancka, wyjątkowa... Niestety oblegana przez pacjentów, co zrozumiałe.

lekarz Hanna Kabzińska

Internista, Gastrolog

ulica Jantarowa 16/4
53-330 Wrocław

Badanie kolonoskopii wykonane przez Panią Dr. Hannę Kabzinską bardzo profesjonalne z wyczuciem i wyczerpującą pełną diagnozą o zdrowiu i przebytych chorobach pacjenta. Dziękuje bardzo Pani Doktor. Zygmunt Czarnecki.
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Ewa Kozioł-Podlaska

Internista, Lekarz rodzinny

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Wspaniała lekarka. Posiada olbrzymią wiedzę i wieloletnie doświadczenie nie tylko z reumatologii ale też innych specjalizacji. Jest bardzo dokładna i dociekliwa. Bierze pod uwagę wszystkie dolegliwości pacjenta i przez to jest bardzo dobrym diagnostą. Mało mówi, a w tym czasie analizuje, a potem planuje badania dodatkowe (na których nie oszczędza) i nie ulega sugestii pacjenta. Nie wszystkim się to podoba. Pani Doktor zawdzięczam życie. Wiele lat temu wykryła u mnie ...
Opinia dodana przez: B.G

lekarz Waldemar Goska

ul. Długa 68a/7
53-633 Wrocław

Profesjonalny, rzeczowy, skupiony na pacjencie, życzliwy, empatyczny, bardzo komunikatywny. To naprawdę świetny Internista. Taki prawdziwy Lekarz. A zalecona terapia naprawdę pomaga
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Joanna Jakubowska

Wojewódzkie Centrum Medyczne "Dobrzyńska"
Dobrzyńska 21/23
50-403 Wrocław

Świetna Pani doktor. Niezwykle uprzejma, przed badaniem przeprowadza szczegółowy wywiad, wszystko odbywa się bez pośpiechu. Po badaniu bardzo zrozumiale tłumaczy stan zdrowia. Jest niezwykle empatyczna. Wzbudza niezwykłe zaufanie. Mało dzisiaj takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Wiesław Przegoń

Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy Służby Więziennej we Wrocławiu
Kleczkowska 35
50-211 Wrocław

Lekarz Wiesław Przegon jest znakomitym lekarzem posiada niesamowita wiedzę lekarską byłem jego pacjentem w Zakładzie karnym miałem problemy z sercem nadciśnieniem ten geniusz jest cudotwórca do dziś jestem zdrowy wyleczył mnie dzięki profesjonalizmowi wdziękowi i sposobem podejścia do pacjenta wszystko gwiazdki na 5😄tel 573209654

lekarz Maciej Kosakowski

Pulmonolog, Internista

Przychodnia Nowy Dwór
Nowodworska 91 a
54-438 Wrocław

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: adam

lekarz Anna Sołtysiak

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki - Zespoł Chirurgii Jednego Dnia
GRUNWALDZKA 69
50-366 Wrocław

Witam. Lepszego lekarza to szukac ze swieczka. Polecam każdemu!potrafi pomoc bez faszerowania antybiotykami. Serdeczna i elokwentna! Naprawde ciesze się,ze znalazlam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Teresa Świderska-Błońska

EKG, Internista

Bujwida 31 lok. 8
50-345 Wrocław

Pani doktor jast kompetentnym kardiologiem, dokladnie tlumaczy przebieg choroby, jest lekarzem godnym zaufania i bardzo wyrozumialym.Jestem pacjentka 65 letnia i nigdy nie spotkalam takiego lekarza, ktory zwraca uwage na wszystkie problemy zdrowotne. Informuje o niezbednych terapiach pomocnych w innych schorzeiach niz kardiologiczne. Wspanialy specjalista!

lekarz Teresa Stasińska

Internista, Diabetolog

NZOZ ALER-med, Legnicka 55/U4, tel 71 349 59 59
Koszalińska 7c
54-203 Wrocław

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Przyjazna i uśmiechnięta, a zarazem bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Do tego sama poradnia na św. Mikołaja zorganizowana na wysokim poziomie. Skuteczna edukacja chorego od początku prowadzenia choroby. Obeznanie z najnowszymi metodami w dziedzinie diabetologii. Dobór najlepszej formy terapii dla danego pacjenta. Do tego nie wygórowana cena wizyty. Ogólnie polecam.

dr n. med. Rafał Poręba

Internista, Kardiolog

Wrocław

Doskonały specjalista, wszechstronna wiedza medyczna, pasjonat, lekarz z powołania. Chciałbym podkreślić uprzejme i cierpliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Dziękuję Panie Doktorze za trafną diagnozę i leczenie (wizyta w dniu 6.10.2014). Przy okazji życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2015.

Tomasz Maciej Podgórski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.
ulica Zatorska 55a
51-215 Wrocław

Wspaniały,uprzejmy lekarz,wbudza zaufanie.Godny polecenia.

Alicja Filus

Internista, Endokrynolog

CM Medycyna Rodzinna (grupa Lux Med)
Wrocław

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Aneta Burlińska

Internista, Lekarz rodzinny

Łódzka 47/8
50-521 Wrocław

Najlapsza lekarka rodzinna! Nie wiem dlaczego odeszla z Uczniowskiej. Wszyscy pacjenci mówią, ze bardzo Jej brakuje..
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Karolina Ratajczak

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AR-MED" s.c.
ulica Chińska 4
52-118 Wrocław

Umieściłam już opinię o Pani doktor, ale powtórzę, bo mogła nie wejść. Dzięki Pani Doktor - moja rozchwiana cukrzyca (lekarki z DPSu, gdzie "rezyduję" od ponad pięciu lat - nie były łaskawe zająć się mną poważnie) - została po 3 miesiącach poddania się zmianie leczenia w dużym stopniu uregulowana. Pani Doktor zmieniła terapię (leki, insulinę), która przyniosła widome efekty. Jest miła, przystępna, a nade wszystko efektywna. Oczywiście , pozostanę pod ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Walentyna Mazurek

Internista, Hipertensjolog

Przychodnia Stare Miasto
plac Dominikański 6
50-159 Wrocław

bardzo dobra specjalistka , konkretna diagnoza , a co najważniejsze nie pozostałem sam z moim problemem