Lekarze Internista Wrocław

Marzena Kozera-Maślanka

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Pani doktor na pierwszej wizycie okazała się fantastycznym lekarzem, przepisała co trzeba dokładnie zbadała i byłoby wszystko super gdyby nie kilka szczegółów, a mianowicie: antybiotyk okazał się nieskuteczny, natomiast płyn do płukania gardła posiadał w swoim składzie alergen, o którym pani doktor była poinformowana więc pieniądze straciłem i nic z tego nie przyszło. Poszedłem więc ponownie żeby się zarejestrować, gdyż źle się czułem, ale z uwagi na okres gdzie jest ...
Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Jerzy Góral

Młodych Techników 7 lok. 115a
53-647 Wrocław

Lekarz z powołania i bardzo miły człowiek. Pacjent czuje się poważnie traktowany i kompleksowo zaopiekowany. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Polecam serdecznie :)
Opinia dodana przez: Monika

Bernard Panaszek

Alergolog, Internista

Prądzyńskiego 14 lok. 1a
Wrocław

Znakomity specjalista,wspaniały człowiek.Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną otaczającą chorego.Emanuje niezwykłym ciepłem,a ponadto człowiek o wysokiej kulturze osobistej czego brakuje dziś lekarzom.Dziękuję Panie Profesorze za wszelką dobroć. Z wyrazami największego szacunku Urszula Panek

dr N Szczerba

karmed
Wrocław

Spoko lekarz. Po artroskopi kolana przepisał mi leki przeciw zakrzepowe które uratowaly mi opuchniętą nogę ze stanu zapalnego i zatoru. Do Ortopedy nie mogłem się dostać a doktor Szczerba chociaż nie musiał sie tego podejmowac zrobił to bez problemu. Wielkie dzięki Panie Doktorze. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza że zależy mu na zdrwiu pacjenta. Pełen szacunek.

lekarz Beata Bednarczyk-Dwojak

Abramowskiego 24
Wrocław

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani doktor

lekarz Zenon Antoszków

Internista, Lekarz rodzinny

Leśnickie Centrum Stomatologiczne
DOLNOBRZESKA 46C/2/LU
54-072 Wrocław

Bardzo dobry lekarz.Jak najbardziej godny polecenia i zaufania.Jestem zawsze zadowolony z wizyty i czuje ze zalezy doktorowi na pacjecie.
Opinia dodana przez: DANIEL LUBIENIECKI

lekarz Przemysław Koniński

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Jak najbardziej godny polecenia bo słucha co się do niego mówi i poświęca czas i uwagę. Chociaż jest nefrologiem bywa u mnie i mojej rodziny jako internista jak ktoś zachoruje. O nim i jego firmie można znaleźć informacje na: www.almed-lekarze.pl
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Paweł Petryszyn

Internista, Gastrolog

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor na spokojnie mnie wysluchal, nastepnie przeprowadzil badanie , fachowa ocena i konkretna pomoc, serdecznie polecam !!!!
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Iwona Zięba

Internista, Endokrynolog

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Alicja Kowalisko

Komandorska 80A / 4
Wrocław

Mam wielki zal, do tej pani,bo z jej tytulem powinna sie zajac pacjetem ,ktory do niej przychodzi wolajac o pomoc , a ta zamiast jej udzielic je , to opowiada w trakcie wizyty o jej synu ,o jej zyciu . Po tej wizycie siostra moja odeszla , bo doktor jej nie udzielila nalezytego zainteresowania. Nie wysluchala jej , ze czuje sie zle ,ze jest slaba kierujac ja na badania wysilkowe ...
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Ewa Waszczuk

Internista, Gastrolog

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Chodziłem po wielu lekarzach, Gastrologach aż w końcu trafiłem na tę Panią, kompetentna osoba, na bieżąco siedzi w temacie choroby, gorąco polecam
Opinia dodana przez: Człowiek

dr n. med. Jacek Daroszewski

Internista, Endokrynolog

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Po wielu miesiącach męki Pan dr uratował mi życie stawiając diagnozę. Gdyby nie On to bym albo jeszcze dalej chodziła od lekarza do lekarza albo bym już nie żyła. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia P.

dr n. med. Barbara Woźniak-Stolarska

Gastroenterolog, Internista

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Wreszcie trafiłem do lekarza któy dokładnie i spokojnie wytłumaczył-co mi jest i na czym będzie polegało leczenie. Przepisane lekarstwa zażywałem zgodnie z zaleceniem i mój stan zdrowia stopniowo się poprawiał. Chorowałem od lat na dolegliwe zaparcia. Wstydziałem się iść do lekarza ale nie żałuję bo wreszcie wizyta w toalecie nie jest męką. Zdecydowanie polecam

lekarz Krzysztof Cybulski

Internista, Nefrolog

Wrocław

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Wiesław Łacheta

Kardiolog, Internista

Szczęśliwa 42/I/1
56-418 Wrocław

Super lekarz, wszystko rzeczowo objaśnia.Koszt wizyty 150 zł tylko pierwszu raz , każda następna 100 zł. Polecam.

Waldemar Chęciński

Internista, Diabetolog

Diabetologiczny Prywatny Gabinet Lekarski. Możliwość diabetologicznej wizyty domowej.
52-122 Wrocław

Lekarz z ogromną wiedzą, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Spokojnie tłumaczy wdrażane leczenie na każdym jego etapie. Wzbudza zaufanie i poczucie dobrego zaopiekowania. Polecam w ramach leczenia insulinooporności i związanej z tym otyłości.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dorota Kustrzycka-Kratochwil

Internista, Kardiolog

Poliklinika Specjalistyczna 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowetnej we Wrocławiu
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

bardzo kompetentny i doswiadczony lekarz -fachowiec wysokiej klasy.

lekarz Przemysław Wójcik

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
51-502 Wrocław

szybki i konkretny,sprawnie podchodzi do problemu pacjenta, wie na czym ma się skupić-jak ocenić dolegliwości,schorzenia współistniejące.polecam!
Nie polecam. Może i wydaje się miła ale w gruncie rzeczy straszna służbistka. Pozostawiła mnie samą sobie z moim problemem. Pytała o wszystko tylko nie o to co mi dolega. Musiałam się udać na konsultację do innego lekarza który od razu mi pomógł i zalecił odpowiednie leczenie. Nie chce zlecać niezbędnych do postawienia diagnozy badań. Szkoda czasu na wizytę u tej Pani.
Opinia dodana przez: PW

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a
Wrocław

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Ewa