Lekarze Internista Wrocław

lekarz Daria Cisło

Familijna 32
51-361 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miła i profesjonalna Pani kardiolog. Fachowa pomoc lekarska. Przepisane leki na nadciśnienie niedrogie. Polecam!

dr hab. n. med. Adrian Doroszko

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Julian Rybak

Internista, Lekarz medycyny pracy

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

lekarz Cezary Kucfir

Gogolińska 9 lok. 6
52-019 Wrocław

Wysoka kultura osobista, cierpliwość, kompetencja w podejściu do pacjenta, lekarz z jakim dawno się nie spotkałam, aż przyjemnie być iść na wizytę.
Opinia dodana przez: Liliana

dr n. med. Bogdan Dubiński

EKG, Internista

POMOC WYJAZDOWA
Wrocław

Jestem nowym pacjentem Pana doktora. Od czasu pierwszej diagnozy zajmuje się mną i choroba bardzo szczegółowo. Po wizytach u wielu lekarzy wskazał właściwą diagnozę oraz leczenie. Cały okres bardzo interesował się moim przypadkiem. Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale i człowiekiem. Jestem bardzo wdzięczny i każdemu polecam Pana doktora. Jestem szczęśliwy ze na niego trafiłem. Wszystkie zlecone badania potwierdziły diagnozę. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Waldemar

Małgorzata Kucharska

Internista, Pediatra

Enel-Med
Wrocław

Wspaniały lekarz który nie zbywa pacjęta tylko szuka przyczyny choroby i ją leczy! Oby było więcej takich lekarzy jak pani doktor!

lekarz Grzegorz Madej

Bończyka 2 / 3
Wrocław

cokolwiek powiem bedzie za malo poprostu wiecej takich lekarzy

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Internista

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

lekarz Robert Jankowicz

Rodakowskiego 28/2
51-637 Wrocław

Bardzo dobry lekarz - lekarz z powołania. Cierpliwie wysłucha pacjenta, spokojnie wytłumaczy wszystko, powie jakie mogą być przyczyny i jakie są zalecenia, do tego sympatyczny i ciepły.
Opinia dodana przez: Małgorzta

lekarz Grzegorz Skorek

Zaułek Rogoziński 5 B/10
51-114 Wrocław

Wspaniały Lekarz, gastroskopia ze znieczuleniem miejscowym na NFZ przy ul.Krynickiej we Wrocławiu . Pan doktor jest bardzo serdecznym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą, spokojnie i wyczerpująco omawia wynik badania. Bardzo stresowałam się przed badaniem ale przebiegło ono szybko i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Lucyna Lenartowska

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają. Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje. Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.
Opinia dodana przez: RadekS

lekarz Artur Kubny

Internista, Alergolog

Gabinet Artur Kubny
Krynicka 51
Wrocław

3 pokolenia polecają Pana Kubnego. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże. Ciężko znaleźć tak empatycznego i kompetentnego lekarza.

lekarz Anna Susło

Wrocławskie Specjalistyczne Centrum Zdrowia
ulica Chopina 5/7
51-609 Wrocław

Sensowna i godna polecenia lekarka: - co prawda nie da się do końca swobodnie wygadać, ale poświęca na rozmowę z akurat tyle czasu, ile może, żeby wizyty się nie przeciągały i następni w kolejce też nie musieli czekać - plus; - uprzejma i życzliwa - plus; - logicznie wyjaśnia, co się dzieje, i konkretnie mówi, co, gdzie i kiedy oraz po co trzeba zrobić; po wizycie człowiek się czuje bezpiecznie ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Edward Szklarz

STOMATOLOGIA LUBCZYŃSCY
Kwiska 20
54-210 Wrocław

Wspaniały lekarz o niewiarygodnym spokoju i poświęceniu czasu dla pacjenta, a przede wszystkim staraniu się znaleźć przyczyny choroby. Wiele lat temu uratował mi życie. Jestem wdzięczny do dziś.
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Małgorzata Podhorska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

dr n. med. Dorota Garncarek-Lange

Internista, Onkolog

ulica Kamieńskiego 227/u1
51-126 Wrocław

bardzo komepetentny lekarz, a przy tym bardzo mila i serdeczna

Beata Szalecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.
ulica Zatorska 55a
51-215 Wrocław

Pani dr.Szalecka Beata jest bardzo miła i zawsze służy dobrą radą.Jest wspaniałym ,kompetentnym lekarzem a przy tym dobrym człowiekiem. Zawsze uśmiechnięta -i oddana swoim pacjentom.Ma dużo cierpliwości dla marudnych pacjentów. Brawo Pani Beatko-wielki szacun.

lekarz Bernardeta Fryśna

Internista, Gastrolog

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor ma wielka wiedzę, jest konkretna i bardzo komunikatywna. Stawia właściwa diagnozę, doradza jak dbac o swoje zdrowie. W ramach wizyty wykonuje również badanie USG brzucha. Bardzo polecam Pania doktor wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Marcin Czarnecki

Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Dobrzyńska 21-23
50-403 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wyjątkowy fachowiec, wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie i zainteresowanie chorym, cierpliwy i pełen ciepła. Życzę wszystkim chorym takiego lekarza !
Opinia dodana przez: Anna