dr n. med. Jerzy Bobek

2,1
2,4
2,1
2,2

Gdy weszłam do gabinetu zaczął wypytywać mnie do jakiej szkoły chodzę, mocno na nią najeżdżając, później mówiąc że uczęstrzają tam same "tumany". W trakcie wizyty ciągle coś dopowiadał sobie pod nosem, później mówiąc że mu przeszkadzam. Koniec końców zapytał się mnie co sadzę o marszach, jak on to nazwał "LG".

Kompetentny lekarz, fakt, że małomówny i specyficzny, dość bezpośredni, ale w moim przypadku żadne granice nie zostały przekroczone, nie zostałam zlekceważona, tylko wysłuchana, skierowana na badania, zaopatrzona w leki i dokładne wskazówki gdzie, co, jak i kiedy. Od lekarza oczekuje diagnozy i skutecznego leczenia oraz konkretów, a nie gdybania. To otrzymałam w całkiem miłej atmosferze. Dziękuję i polecam.

Jednorazowo wizyta to chyba trwa maksymalnie 5 minut. Dosyć gburzasty charakter, niezbyt słucha pacjenta, nie daje też za bardzo dojść do głosu, długo trzeba czekać zanim zawoła mimo, że nikogo innego nie ma w gabinecie. Co mnie rozwaliło to zwraca się na "Ty". Co wizyta to te same pytania - wiek, waga, co dolega... Ręce opadają. Przez całą wizytę nic prawie się nie odezwie, jedynie przy końcu jak daje skierowanie na jakieś badanie. Totalna strata czasu, powinni zrobić porządek w służbie zdrowia zaczynając od tych pominiętych z zawodem lekarza.

Stanowczo nie polecam. Zero szacunku do pacjentów a szczególnie kobiet. Na Ul. Warzywnej to siedzi jak za karę i podbija tylko pieczątki.

Gbur i ham. Niczego nie tłumaczy. Jest nieuprzejmy. Wizyta trwa 2minuty. Po tym jak nie potrafił wypisać l4 kazał mi się wynosić z gabinetu . Nie polecam

Odwiedziłam dr Bobka kilka razy. Mam problem z nogą po operacji, chodzi o to że nie wróciło mi prawidłowe czucie w odcinku od kolana do łydki co powoduje problem z chodzeniem, bieganiem etc. Myślałam, że Pan doktor wytłumaczy mi skąd to się wzięło, dlaczego taki stan trwa tak długo, czy to minie, co powinnam zrobić? Niestety niczego się nie dowiedziałam po tych kilku wizytach. Wizyta zazwyczaj trwała 1 / 2 min. oczekiwanie na wizytę zazwyczaj trwa dłużej więc był to dla mnie jak zwykle czas zmarnowany. Pan doktor traktował mnie jak małą dziewczynę i tak się do mnie zwracał pomimo tego, że mam ponad 40 lat. Nie patrzy na pacjenta podczas wizyty, nie dokonuje oględzin, wszystko odbywa się zza biurka. Często bywa w złym humorze, strach wchodzić do gabinetu po poprzednim pacjencie gdzie słychać było jego irytację...Nie prowadzi notatek w karcie związanych z wizytą dotyczących jakie badania kazał zrobić, co przyjmować, tak że za każdym razem trzeba mu opowiadać o co chodzi i z jakim problemem się przychodzi. Nie wiadomo czy słucha w ogóle, co się do niego mówi? Za każdym razem mówi co innego zwracając się do pacjenta na "Ty" np: "będziesz już tak miała" - ale co? Więc wie co dolega ale nie mówi głośno ani nie zapisuje...Nie polecam tego lekarza, no chyba, że komuś się nudzi i lubi sobie posiedzieć w poczekalni, niestety nic konkretnego się nie dowie.

Dr Jerzy Bobek jest najlepszym lekarzem jakiego w swoim życiu poznałam!!!! Pisze to z całą odpowiedzialnością za swoje słowa!!!!Teraz kiedy się dowiedziałam, że zmam nowotwór złośliwy, to Doktor zaopiekował się mną w sposób szczególny!!! Nie lekarz specjalista, nie onkolog, nie inny lekarz - tylko Pan Doktor !!!!Troskliwie , z wielkim zrozumieniem i z sercem !!!! Ale przede wszystkim wykazał się ogromną wiedzą , w bardzo szerokim zakresie. Umiejętnie diagnozuje , mając na uwadze dobro pacjenta. W obecności Pana Doktora czuję się jak pacjent onkologiczny, potrzebujący więcej uwagi i zrozumienia. Tego niestety nie znalazłam u nikogo innego. Mam do Doktora bezgraniczne zaufanie, bardzo go szanuję za takt , kulturę osobistą ,a przede wszystkim olbrzymią wiedzę i bardzo ludzkie, ciepłe podejście do chorego pacjenta.

Jak dla mnie to bardzo dobry lekarz - Doktor Nauk Medycznych, Neurolog, Psychiatra. Chodze do Pana Doktora w Rzeszowie na Langiewicza bo mam chorobę przewlekłą i jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Doktora. Dzięki lekom od Doktora dobrze funkcjonuję za co jestem wdzięczny Doktorowi. Dziękuje bardzo. Grzegorz Szymczyk

"Lekarz" nieuprzejmy, bardzo bardzo nietaktowny. Więcej można dowiedzieć się o jego pracy czy upodobaniach do kobiet, niż o własnym zdrowiu. Próba wtrącenia kilku słów na temat moich dolegliwości czy tego skąd one się wzięły - zakończona fiaskiem. Chyba jasnowidz, bo jakimś cudem zapisał mi fizjoterapię, chociaż do tej pory nie wiem jak odgadł, gdzie jest źródło mojego bólu... P O R A Ż K A

P O R A Ż K A

Na pierwszej wizycie ok. A na drugiej był nieprzyjemny przez całą wizytę odezwał się m oże dwa razy nic niewytłumaczył wypisał skierowanie i tyle. Odniosłam wrażenie wynoś się i niewracaj . Odradzam.