dr n. med. Jerzy Bobek

2,1
2,4
2,1
2,2

Masakra. Absolutnie nie polecam tego lekarza. Jeżeli zależy Wam na Waszym zdrowiu, chcecie sie dowiedzieć konkretnie co Wam jest i, co najważniejsze, obrać konkretną i docelową metodę leczenia to radzę wybrać sobie innego lekarza.

Masakra. Absolutnie nie polecam tego lekarza.

Również nie jestem zadowolona ze sposobu, w jaki ten lekarz przyjmuje swoich pacjentów. Ani razu podczas kiedy chodziłam do niego nie usłyszałam co tak naprawdę mi jest, albo chociaż co podejrzewa. Jedyne co słyszałam to: "przyjdź następnym razem jak ci się będzie coś dziać"

Jestem bardzo niemile zaskoczona zachowaniem tego lekarza- jest nieuprzejmy,wręcz chamowaty z trudem powstrzymałam się aby nie opuścić gabinetu w trakcie trwania wizyty. Dopiero po mojej prośbie poinformował mnie jaka przypuszcza chorobę i jakie badanie zlecił wykonać.Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Czy jest on orzecznikiem zusowskim? Więcej informacji nie udzielę.

Czy jest on orzecznikiem zusowskim? Więcej informacji nie udzielę.

Byłem naprawdę bardzo zadowolony ze spoosobu w jaki przyjął mnie lekarz.

Byłem naprawdę bardzo zadowolony ze spoosobu w jaki przyjął mnie lekarz.