dr n. med. Jerzy Bobek

2,1
2,4
2,1
2,2

Osobiście nie mam nic do wiedzy pana doktora, bo pomógł mi na moje odwieczne migreny, ale jego podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Mam wrażenie że jego leczenie kończy się na przepisaniu jednych leków. U mnie wystąpiły skutki uboczne, o czym go poinformowałam. Wrzasnął na mnie że na każdego ten lek inaczej działa i on nie wie jakie są skutki uboczne więc mam odstawić leki. Pytam o zmianę na inne to powiedział że on nie zna innych leków i żebym wybrała albo ból albo skutki uboczne, po czym mnie ...

Mam wrażenie że jego leczenie kończy się na przepisaniu jednych leków. U mnie wystąpiły skutki uboczne, o czym go poinformowałam. Wrzasnął na mnie że na każdego ten lek inaczej działa i on nie wie jakie są skutki uboczne więc mam odstawić leki. Pytam o zmianę na inne to powiedział że on nie zna innych leków i żebym wybrała albo ból albo skutki uboczne, po czym mnie wyprosił z gabinetu.

Ja zdecydowanie polecam, konkretnie i na temat. Diagnoza po wyczerpującej ścieżce badań. Oby każdy lekarz podchodził tak poważnie do dolegliwości swoich pacjentów. Dziękuję panie doktorze:)

PORAŻKA. NIGDY WIĘCEJ NIE PÓJDĘ DO NIEGO. potrafi on przekazywać innym osobom to co się ze mną dzieje, a mi nie powiedział nic. nie polecam, jest chamski, szorstki i nie mówi nic o zdrowiu . tylko przeprowadza wywiad -.-

GBUR??? DO LEKARZA NIE PRZYCHODZI SIĘ BY WYSŁUCHAĆ PEANÓW NA SWOJĄ CZEŚĆ!!! KRÓTKO - FACET KOMPETENTY W SWOICH DIAGNOZACH!PRZEZ PÓŁ ROKU BUJAŁEM SIĘ PO RÓŻNYCH LEKARZACH,BYLI MILI I CO Z TEGO.TEMAT ROZSZYFROWAŁ WŁAŚNIE DR.BOBEK!!!!!!!!!!!!

Akutat osobiście jestem zadowolona ;) Owszem jest nie miły gburowaty ale jest bardzo dobrym specjalistą którego każdemu mogę polecic jako bardzo dobrego lekarza. Dużo ludzi mi go polecało nawet w konkurencyjnej przechodni chwalili go że jest bardzo dobry specjalista tylko że jest trochę dziwny!!!!

Akutat osobiście jestem zadowolona ;)

Lekarz niesamowicie gburowaty, zero kultury osobistej. Po przepisaniu przez niego zbędnej recepty zapytałam co to zalek i jakie ma dzialanie, odpowiedział tylko NA GŁOWE. Podczas wizyty cały czas coś pisze i bardzo chamsko patrzy się w dekolt!!! stary zboczeniec. Nikomu nie polecam wizyty u tego pana, który tytułuje się jako "lekarz specjalista"....

Gdybym wczesniej przeczytala opinie na temat pana Bobka napewno bym do niego nie poszla, gdyz niestety zgadzaja sie w 100%. Jesli chcesz poczuc sie jak nieudacznik, to swietny wybor! Doktor zrobil na wstepie wywiad na temat, gdzie mieszkam, pracuje, studiuje. Zdenerwowal sie, ze przyszlam na darmowe badania NFZ, skoro mam pieniadze!?!? Nakrzyczal na mnie, ze tysiace takich jak ja przychodzi jak pazozyty, aby leczyc sie za darmo!Gdy sie juz wygadal, moglam opowiedziec co mi dolega. Ani raz nie spojrzal w moja strone. Gdy ze lzami w oczach opowiedzialm o moich silnych boulach glowy po napasci, ktora miala miejsce dwa miesiace temu, doktor stwierdzil, ze jestem dziwna, a napasc zapewne byla prowokacja z mojej strony!?!W tym momecie mialam juz wyjsc!Oczywiscie nie powiedzial ani jednego slowa co mi moze dolegac!!!Spelnil tylko jedno moje oczekiwanie - wystawil mi zaswiadczenia na badanie tomografii komputerowej.Podziekowalam i powiedzialam - dowidzenia, a on na to: no! Po wyjsciu z gabinetu, upokorzona, wyplakalam sie w pobliskiej toalecie.

Niegrzeczny, denerwuje sie pytaniami ze strony pacjenta, moje lumbago okreslił jako kamicę nerkową i skierował na usg (bez badań moczu itp!!!) przy wypisywaniu L4 zdenerwował sie swoja pomyłka i kazał mi wyjść. Na zabiegi owszem wypisuje skierowania ale nie mówi jak leczyć dane schorzenie (podwójna dyskopatia, zwyrodnienia). Nie polecam

Lekarz, który bez problemu daje skierowania na badania, ale nie potrafił zalecić leczenia.

Lekarz ten zdecydowanie nie traktuje powaznie swojej profesji. Ignoruje pacjenta i traktuje go lekcewazaca. Jego jedynym celem jest jak najszybsze pozbycie sie chorych, ktorzy gromadza sie przed gabinetem lekarskim. Chyba nie tak powinna wygladac praca lekarza.