dr n. med. Jerzy Bobek

2,1
2,4
2,1
2,2

Wizyta trwałą parę minut, lekarz nie zbadał mnie, nawet nie zapytała czy choruje na jakieś przewlekłe choroby, wypisał tylko tabletki stwierdził, że mają pomóc. A nie wiem czy mogę je brać skoro choruję na na coś innego. Nie powiedział co jest przyczyną problemu. Nic nie mówił. Problem sprawiała mu każda odpowiedź.

Bardzo szanuję i cenię Pana dr Bobka. Jest znakomitym diagnostą , konkretnym i bardzo rzeczowym lekarzem. Posiada olbrzymią wiedzę i praktykę. Darzę go wielkim zaufaniem. Leczę się u niego od 2005 r. i zawsze polecam go znajomym jako znakomitego specjalistę. Cenię go bardzo za ogrom wiedzy jaką posiada , dociekliwość w diagnozowaniu chorób oraz za perfekcyjny sposób prowadzenia leczenia. W kontaktach osobistych jest miły i serdeczny.

Najgorszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Zawsze spóźniony minimum 30 min., arogancki i nieuprzejmy, jeśli w ogóle raczy się odezwać do pacjenta w trakcie całej wizyty. Nie pomógł mi z moim problemem, więc na jego kompetencje też bym nie liczyła. Nie polecam!!

Dla mnie osobiście to dobry lekarz. Leczę się u Doktora niecały rok ale jest bardzo dobrym specjalistą i potrafi pomóc. Dla mnie bardzo dobry.

Gbur i cham!!!!! Nie polecam........... Zdenerwowany poprzednim pacjentem, złość wyładował na mnie, byłam pierwszy i ostatni raz.....

Największy gbur i cham jakiego w życiu spotkałam. Zawsze się spóźnia (nawet godzine), nigdy nie odpowie "dzień dobry" i jak wchodzi do gabinetu to tak walnie drzwiami, że wszyscy w poczekalni podskakują. Wizyta faktycznie trwa 2 do 4 minut, coś pobazgrze, nic nie powie. Rzuci jakieś skierowanie, nie powie po co. Jak się go zapytałam co to za skierowanie to mi odpowiedział, czy czytać nie umiem. Za każdym razem jak chciałam dowiedzieć się co mi jest to sypał bezczelnymi hasłami. BARDZO NIE POLECAM!!!

Tym Panem powinien się ktoś zainteresować! Gbur jakich mało. Nieprzyjemny. Mam problemy z kręgosłupem od 15 lat, przyszłam do niego bo ból był nieznośny, spać w nocy nie można, nie powiem już o braku możliwości wykonywania pracy, a ten bezczelny typ na moje " dzień dobry" odpowiedział że "schudłabym to kręgosłup przestanie boleć" Myślałam że się przewrócę. Powiedziałam mu że przyszłam po pomoc w bólach a nie opinię na temat mojego wyglądu to ten burak mnie zwyzywał i dodał że on ma wiele lat doświadczenia i nie będzie dyskutował z gówniarą ( mam 30 lat) i jak mi się nie podoba to mogę wyjść bo on grubasów nie leczy. nie dał dojść do słowa, nie zapytał się co się dzieje, gdzie boli ile to trwa po prostu wygarnął mi i mnie wyprosił bez skierowania na badania, bez badania i wywiadu nakazując schudnąć to wtedy się bólami zajmie. Powinni mu zabrać prawo do wykonywania zawodu! po tygodniu poszłam do innego lekarza okazało się że mam przepuklinę na kręgosłupie stąd bóle a nie z otyłości, a notabene drugi lekarz stwierdził że mam prawidłową wagę.

Niesamowicie chamski i bezczelny. Czekałem na wizytę u niego ponad 2 miesiące, gdy się wreszcie doczekałem wizyta trwała 3-4min, gość spojrzał tylko na moją ekspertyzę z rezonansu magnetycznego i powiedział że na operację jest jeszcze za wcześnie i że na razie musi tak być, kazał kupić sobie coś przeciwbólowego i do widzenia. Na zadawane przeze mnie pytania nerwowo odpowiadał i powtarzał za każdym razem "do widzenia", zabrałem mu moje wyniki badań z biurka i wyszedłem bo to co się działo w gabinecie to jak dla mnie kpina a nie wizyta u specjalisty. Kilka tygodni później wylądowałem w szpitalu na przypadłość z którą do niego przyszedłem i tam postawili mnie na nogi, dało się! w tydzień czasu zacząłem chodzić, a u niego nic się nie dało, łatwo odfajkować na kartce że pacjent był, jedna sztuka więcej i wziąć za to pieniądze nie robiąc nic poza wbiciem pieczątki, jak dla mnie to zero a nie lekarz!

Ja mam dobre doświadczenia z tym lekarzem. Zanim postawił diagnozę przełam wszystkie możliwe badania, nie szczędził skierowań a to dzisiaj się liczy. Nie sztuka faszerować ludzi tabletkami. Po dwóch latach wracam do niego z innych powodów, mam nadzieje, ze również mi pomoże ;) Nie oczekuję od lekarza zaproszenia na herbatkę, czy rozmowy o pogodzie. Lekarz ma mnie zbadać, przeprowadzić wywiad i postawić diagnozę. A jeśli będę sobie chciała pogadać wybiorę psychologa ;)

Wbrew innym opiniom uważam pana dr Bobka za kompetentnego lekarza,podoba mi się jego styl pracy,jest konkretny.Uważam że ocenił prawidłowo mój stan zdrowia,na efekty muszę zaczekać bo wizyta była kilka dni temu.Na pożegnanie podał mi rękę co rzadko się zdarza u innych lekarzy.Nie zauważyłem u niego gburowatości,jest może szorstki,coś ze stylu wojskowego,ale tego nie można uważać za wadę.We mnie wzbudza zaufanie a to jest bardzo ważne.