lekarz Łukasz Białek

No niestety zgadzam sie z poprzednikiem... Lekarz zdecydowanie troche za bardzo cwaniakuje a opinie no coz... Nie ma takiej rzeczy ktorej by internet nie przyjal. w moim przypadku jego diagnoza niestety sie nie sprawdzila... Dopiero po szeregu konsultacji dowiedzialam sie co takiego mnie dopadlo. Owszem sympatyczny czlowiek ale to niestety nie wszystko.

Ciekawe, że lekarz ten zdaje się, że jeszcze w trakcie specjalizacji ma więcej opinii niż nie jeden profesor z 40 letnim stażem pracy, prawie wszystkie wpisy elokwentne „na jedno kopyto”, niezły PR trzeba przyznać.. Ale ja nie o tym. W sumie lekarz jest OK jak na podkarpacką posuchę w dziedzinie ortopedii. Prywatnie wysłucha, robi USG, ale niestety nie wystawi żadnego skierowania z Profamili bo nie ma takich uprawnień i w sumie i tak trzeba przejść przez lekarza rodzinnego jak trzeba zrobić dodatkowe badania. No chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy to sobie zapłaci za wszystko. Poza tym wydaje się, że lekko gwiazdorzy, a nieomylny nie jest... Ale generalnie jak wspomniałem może być.

Najlepszy ortopeda u jakiego byłem. Profesjonalna obsługa pacjenta - badanie lekarskie, USG w gabinecie i RTG na miejscu. Do tego karta z wizyty drukowana a nie nabazgrana odręcznie jak u poprzedników. Borykałem się z bólem kolana od dłuższego czasu (ok 7 miesięcy). Dostałem jasną informację na temat leczenia i rehabilitacji i teraz czuje się rewelacyjnie. Gorąco polecam Doktora i dziękuję za leczenie.

Gorąco polecam Doktora i dziękuję za leczenie.

Lekarz niestety nie spelnil moich oczekiwań. Moze widocznie tylko ja mialem pecha jednak drugi raz bym sie nie zdecydowal.

Wspaniały ortopeda. Dr Białek pomógł mi bardzo z moim bolącym barkiem. Po diagnostyce, zastrzykach i rehabilitacji czuję się zdrowa i mogę z powrotem cieszyć się tym wszystkim co przed leczeniem. Bardzo dziękuje za fachową pomoc

Dla mnie to najlepszy lekarz u jakiego byłam. Poświęcił mi dużo czasu i dokładnie wyjaśnił na czym polega leczenie. Dodatkowo polecił rehabilitanta który naprawdę spełnił moje oczekiwania. Byłam u wielu ortopedów na Podkarpaciu i naprawdę żaden nie potrafił poradzić sobie z moim problemem. Polecam wszystkim doktora Białka bo naprawdę wie co robi i ma bardzo nowoczesne podejście zarówno do leczenia jak i do pacjentów.

ja jestem niezadowolony z wizyty u tego lekarza, zachowywal sie tak jakby bardzo mu sie spieszylo a moj problem nie byl problemem. nigdy wiecej juz nie skorzystam z uslug tego lekarza.

Świetny fachowiec, bardzo miły, młody i sympatyczny człowiek. Trafna diagnoza, wysłucha dokładnie co się stało. Miałem stłuczone kolano z czego co chwila mi podchodziła krew do kolana które puchło. Kilka punkcji i podanie zastrzyku w staw pomogło i nie ma ani śladu po kontuzji. Na szczęście mogę już w 100 % ficzycznie działać :) Operował również mojemu koledze zerwane więzadło i nadzorował rehabilitację który po niespełna 5 miesiącach wchodził w trening piłki nożnej Takiego Lekarza to ze świeczką szukać Polecam z czystym sumieniem

Takiego Lekarza to ze świeczką szukać
Polecam z czystym sumieniem

Naprawdę godny polecenia specjalista. Pomaga nie tylko w przychodniach ale również poza nimi, jeżeli jest nagła potrzeba nigdy nie odmówi konsultacji. Jestem po zerwaniu ACL, co nastąpiło zabiegiem artroskopii wraz z rekonstrukcją zerwanego więzadła. Pomoc przed zabiegiem, opieka w trakcie zabiegu i rehabilitacji jak i dalsze konsultacje oceniam jako znakomite. Sam fakt, że dr Białek jest lekarzem reprezentacji Polski w futsalu (halowa piłka nożna), mówi sam za siebie :) - myślę, że nie wybraliby pierwszego lepszego lekarza. GĄRĄCO WSZYSTKIM POLECAM :)

Rewelacyjny ortopeda, konkretny, miły, dokładny i z poczuciem humoru. w dodatku bardzo dobrze wykształcony - zdecydowana diagnoza i leczenie operacyjne. Operował mi staw skokowy.