lekarz Łukasz Białek

Polecam. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, wytłumaczy, język zrozumiały, bez medycznych terminologii, wyjaśnienie choroby i problemów jakie mogą w przyszłości się pojawić. Byłam na dwóch wizytach z synem. Obecnie będę zwracała się o poradę w moim problemie ortopedycznym. Cieszę się,ze jest w Nowej Dębie.

Lekarz który zrobił na mnie wielkie wrażenie pod względem profesjonalnego podejścia. Poza tym poświęca pacjentowi naprawdę dużo czasu i uwagi a w gabinecie można liczyć na dokładne wytłumaczenie choroby i leczenia. Polecam

Lekarz świetny swoim humorem zaraża pacjentów. W stu procentach poleciłabym go innym.

Ambitny,uprzejmy,rzeczowy-młody lekarz.Wzbudza zaufanie i wiarę w lepszą przyszłość publicznej służby zdrowia w Polsce.Godny polecenia wszystkim,którzy chcą po zabiegu ortopedycznym,wrócić szybko do aktywności.Wiem bo sprawdziłam na sobie-dwa miesiące po operacji kolana-ACL,jestem w dobrej formie a to dopiero początek intensywnej rehabilitacji.Fachowość,życzliwość,kompleksowość to atuty lekarza ortopedy Łukasza Białka.

Bardzo dobry specjalista, miły , uprzejmy, kompetentny.

Bardzo dobry specjalista, miły , uprzejmy, kompetentny.

Pan Białek jest świetnym lekarzem ortopedą miesiąc temu miałem artroskopie kolana. Diagnoza którą postawił była trafna w 100%. Polecam

Polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, a potem dostałam serię zastrzyków z płynu stawowego i leki doustne. No i na szczęście obyło się bez artroskopii którą straszył mnie inny lekarz.

Lekarz jest rzeczywiscie bardzo uprzejmym i miłym człowiekiem. Jednak jego kompetencje stanowczo mnie rozczarowały. Pojawiłam się w jego prywatnym gabinecie z mocno spuchniętą i bolącą od tygodnia stopą. Lekarz po badaniu wizualno-dotykowym (to całe wyposażenie tego gabinetu) stwierdził iż przyczyną moich dolegliwości jest tworzące się płaskostopie. Zaordynował żel oraz spray przeciwzapalny i polecił wykonać zdjecie RTG, jednak nie od razu, lecz najwczesniej po miesiącu gdy opuchlizna minie. Zrobiłam jednak prześwietlenie zaraz po wizycie, na podstawie którego inny ortopeda stwierdził złamanie kości i natychmiast wsadził mi stopę w gips. Wnioski wynikające z wizyty u dra Białka pozostawiam innym pacjentom do samodzielnego rozważenia.

Polecam każdemu doktora Białka, poprostu świetny lekarz.

Polecam każdemu doktora Białka, poprostu świetny lekarz.

poczułam się jak na prywatnej wizycie. widać zainteresowanie pacjentem. oby było więcej takich lekarzy!