lekarz Łukasz Białek

Rewelacyjny ortopeda. Półtora roku chodziłem po różnych ortopedach na Podkarpaciu i każdy mówił coś innego - przy czym żaden nie poświęcił mi więcej niż 5 minut i nie zastosował właściwego leczenia. A u doktora Białka - badanie, szybka diagnoza, konkretne wyjaśnienie problemu, artroskopia i rehabilitacja. Teraz jestem w pełni zdrowy i zadowolony z życia. Jedyny minus to to że do doktora coraz ciężej się dostać:) Dziękuję doktorze.

Dziękuję doktorze.

Wyjątkowy zarówno jako lekarz i człowiek. Znakomity fachowiec - ambitny, śledzący i z powodzeniem stosujący najnowsze metody leczenia w zakresie swojej specjalizacji, a do tego uprzejmy, wyrozumiały i z poczuciem humoru, zaraża optymizmem. W moim odczuciu lekarz z powołania.

W moim odczuciu lekarz z powołania.

Lekarz godny zaufania. Byłem u wielu ortopedów ale dopiero u doktora Białka zostałem poważnie potraktowany, zbadany no i skończyło się na udanej operacji - artroskopii. Polecam

Najlepszy lekarz jakiego mogłem poznać.oddany pracy.Zaangażowany w to co robi i jak robi.lekarz dbajacy o dobro pacjenta i jego stan

Komentarz jest prosty. Kompetentny, uprzejmy, zdecydowany, miły, życiowy. Jestem po rekonstrukcji ACL. Nie mam żadnych komplikacji, wszystko sprawnie poszło w miłej atmosferze.

Ortopeda któremu można zaufać w 100%. Operował mi staw skokowy i wszystko jest naprawdę super bo wróciłam do pełnej sprawności. Poza tym jest miły i z wielkim poczuciem humoru.

Poza tym jest miły i z wielkim poczuciem humoru.

Polecam wszystkim bardzo tego lekarza - operował mi złamaną kość piszczelową, a mojemu kuzynowi robił artroskopię. Całe leczenie przebiegło beż żadnych komplikacji i w bardzo miłej atmosferze. Polecam

Bardzo uprzejmy, sympatyczny, kompetentny i wykwalifikowany lekarz. Udzielił mi fachowej opieki medycznej, zdiagnozował uraz i przeprowadził artroskopie kolana. Polecam innym dr Łukasza Białka bo takich lekarzy - fachowców w swej dziedzinie już dziś nie ma - są na "wymarciu".

Człowiek który pomimo młodego wieku zasługuje na pełne zaufanie. Nie stawia rozpoznań bez podstawy, sam wykonuje usg i ocenia badania takie jak i rezonans magnetyczny przez co moje rozpoznanie było 100% trafne. Co do operacji to rok temu miałam rekonstrukcję więzadeł w miłej, bezstresowej atmosferze, a kolejne wizyty to tylko potwierdzenie mojego dobrego wyboru. Dziękuję

Dziękuję

Bardzo fajny przystojny:D lekarz rzeczowy z poczuciem humoru co pozwala rozlużnic napiecie podczas operacji:) mozna by tu wiele samych dobrych rzeczy pisac. Jak najbardziej gogdny potwierdzenia!!!