lekarz Łukasz Białek

Takiego lekarza można polecić z czystym sumieniem. Jest bardzo miły wyrozumiały a przede wszystkim zajmie się pacjentem.

Bardzo miły lekarz. Potrafi wyjaśnić problem. Interesuje sie pacjentem. Przeprowadzał mi artroskopię kolana.

Takich lekarzy jak Pan Doktor Białek w dzisiejszych czasach jest bardzo mało. Jest bardzo dobrym, kompetentnym i dokładnym specjalistą, ma podejście do pacjenta a na dodatek jest miłym i sympatycznym człowiekiem. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

bardzo miły i kompetentny człowiek polecam wszystkim ma zdecydowanie czas dla pacjenta serdecznie polecam

WSPANIAŁY LEKARZ.ZNA NAJNOWSZE METODY LECZENIA.SWIETNY FACHOWIEC.OPEROWAŁ MI SCIĘGNO ACHILLESA.POLECAM KAŻDEMU TEGO PRZEMIŁEGO LEKARZA.

Bardzo miły ,uprzejmy ,bezinteresowny, kompetentny , zorganizowany, świetny specjalista, jakich w dzisiejszych czasach brak. Po prostu świetny. Każdemu polecam dostać się w jego ręce.Reszta lekarzy powinna brać z niego przykład.

Bardzo sympatyczny Pan doktor, stosuje najnowocześniejsze rozwiązania i potrafi wszystko fajnie wytłumaczyć.

bardzo miły pan doktor, wytłumaczy wszystko, mozna miec do niego zaufanie, poświeci pacjentowi czas nawet go o to nie prosząc. polecam

mily lekarz zerwalam wiezadla krzyzowe bylam w szpitalu gdzie mialam czyszczone kolano przez lekarza bialka i jestem zadowolona

bardzo dobry lekarz i chciałbym aby wszyscy lekarze tak traktowali pacjeta i poswiecali tyle czsu i cirpliwosci polecam milo