lekarz Maciej Kasprzyklekarz Maciej Kasprzyk - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Kasprzyk

Ukończyłem z wyróżnieniem studia na UM w Poznaniu w 2018 roku. W trakcie studiów odbywałem praktyki dodatkowe w Pierwszej Klinice Uniwersyteckiej Uniwersytetu Medycznego w Tbilisi (2015 r.) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Uniwersytetu im. Martina Luthra w Halle (2016 r.). Jestem autorem 4 prac nagrodzonych oraz 15 wystąpień na konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology (SICOT)
Ogóln...

Wizyta przebiegla szybko i sprawnie :) Konkretnie i na temat :) bardzo uprzejmy i pomocny doktor a w dzisiejszych czasach to rzadkość!

Bardzo polecam Pana doktora Macieja Kasprzyka wszystkim którzy borykają się z bólem a mają już dość faszerowania się garściami leków. Więc postanowiłem spróbować marihuany medycznej na moje uporczywe dolegliwości bólowe, pan doktor fachowo i rzetelnie dopasuje odpowiednią odmianie jak i dawkowanie medykamentu.!

Gorąco polecam. Pan doktor to człowiek o wielkim sercu. Niesie bezinteresowną pomoc. Mogliśmy na niego liczyć w trudnej sytuacji.

Polecam ! miły ,uprzejmy przy tym profesjonalny . Dzięki tym cechom konsultacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze.

Najlepszy ortopeda jakiego znam. Przeszłam już kilku. Empatia, wiedzą i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Leczenie jak i diagnostyka. Delikatność podczas badania jak i iniekcji. Podczas treningu złamałam 2 żebra Pan Maciej okazał multum wsparcia i pomocy. Napewno będę wracać. Takich ludzi powinno się brać przykład. Naprawde polecam

Naprawde polecam

Bardzo pelecam, pełen profesjonalizm spokój i opanowanie. Podczas wizyty pełne skupienie, zbadany od A do z

Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta z całym sercem, lekarz godny zaufania, w kazdej sytuacji otwarty na pomoc. Polecam w 100 %

Polecam w 100 %

Zaangażowanie, empatia i niekłamana chęć niesienia ulgi pacjentowi to najważniejsze cechy dra. Macieja. Jeśli do tego dodać przemiłą atmosferę w gabinecie, to każdy pacjent może być spokojny o swój los. Polecam!

Pan Doktor jest wspaniałym specjalistą, empatycznym człowiekiem, bardzo zaangażowany w sprawę pacjenta, szczegółowy w badaniu, cechujący się dokładnością i pełnym profesjonalizmem wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie. Bardzo polecam pana Macieja wszystkim potrzebującym pomocy ze strony wspaniałego lekarza i człowieka. Panie Doktorze serdecznie dziękuję .

Panie Doktorze serdecznie dziękuję .

Świetne podejście do pacjenta, szczegółowa i dokładna diagnoza. Bardzo serdecznie wszystkim polecam.