lekarz Maciej Kasprzyklekarz Maciej Kasprzyk - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Kasprzyk

Ukończyłem z wyróżnieniem studia na UM w Poznaniu w 2018 roku. W trakcie studiów odbywałem praktyki dodatkowe w Pierwszej Klinice Uniwersyteckiej Uniwersytetu Medycznego w Tbilisi (2015 r.) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Uniwersytetu im. Martina Luthra w Halle (2016 r.). Jestem autorem 4 prac nagrodzonych oraz 15 wystąpień na konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology (SICOT)
Ogóln...

Syn doznał urazu na trampolinach, jest to mały sportowiec, więc zależało mi na szybkiej i fachowej diagnozie. Nie zawiodłam się. Doktor przyjął nas późnym wieczorem, rozumiał moje obawy Świetne podejście do dzieci (9lat). Długi i szczegółowy wywiad, diagnoza po USG, potwierdzona RTG. Nie było problemu z fakturą do ubezpieczalni. Same plusy!

Nie zawiodłam się.
Doktor przyjął nas późnym wieczorem, rozumiał moje obawy
Świetne podejście do dzieci (9lat).
Długi i szczegółowy wywiad, diagnoza po USG, potwierdzona RTG.
Nie było problemu z fakturą do ubezpieczalni.
Same plusy!

Bardzo dobry lekarz który wszystko dokładnie wytłumaczy .Badania na najwyższym poziomie .Sympatyczny i miły do ludzi . Widać że lubi swoją pracę.

Lekarz załatwia sprawę profesjonalnie. Diagnoza stawiana jest po kilku trafnych pytaniach co sprawia, że konsultacja przebiega w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam.

Doskonała wizyta,brak bariery lekarz pacjent,pełny profesjonalizm,rzetelna diagnoza i super zalecenia.Polecam gorąco

Dzięki takim lekarzom jak pan Maciej na szczęście nie można stracić wiary w etos tego zawodu. Widać, że jest to lekarz z powołania. Zaangażowany, profesjonalny, podchodzi indywidualnie i z uwagą do pacjenta, ale przede wszystkim z empatią. Zdecydowanie i szczerze polecam tego specjalistę.

Konsultacja telefoniczna. Bezproblemowy i błyskawiczny kontakt z Lekarzem. Dokładna porada. Polecam.

Pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do pacjenta, trafna diagnoza i skuteczne dobranie leków. Bezproblemowy kontakt, wizyty w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Kompetentny z ogromną wiedza. Polecam!

Świetny specjalista,kompetentny,rzeczowy,świetne podejscie do pacjenta ,pelne zaangażowanie ze strony Doktora,godny polecenia lekarz,polecam ,szczerze polecam!

Polecam praktykę lekarską Pana Macieja ze względu na posiadaną wysoką wiedzę medyczną przekładającą się na trafność w określeniu diagnozy i dobraniu odpowiedniego leczenia. Składam pozytywną rekomendację i dziękuję jeszcze raz za pomoc w osiągnięciu widocznej poprawy mojego stanu zdrowia.

Z polecenia innych pacjentów trafiłem do tego specjalisty. Szybka i wygodna konsultacja online. Pan Doktor dobrze dobrał leczenie, które do dzisiaj z powodzeniem stosuję. Z pełnym przekonaniem polecam.