lekarz Maciej Kasprzyklekarz Maciej Kasprzyk - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Kasprzyk

Ukończyłem z wyróżnieniem studia na UM w Poznaniu w 2018 roku. W trakcie studiów odbywałem praktyki dodatkowe w Pierwszej Klinice Uniwersyteckiej Uniwersytetu Medycznego w Tbilisi (2015 r.) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Uniwersytetu im. Martina Luthra w Halle (2016 r.). Jestem autorem 4 prac nagrodzonych oraz 15 wystąpień na konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology (SICOT)
Ogóln...

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z doktorem. Jest to kompetentna osoba z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Lekarz posiada ogromną wiedzę i trafnie stawia diagnozę. Serdecznie Polecam Dr. Macieja Kasprzyka

Doktor Kasprzyk godny polecenia, poświęca czas pacjentowi i zawsze trafnie dobiera leczenie, wszystko na plus

Polecam dr.Macieja Kasprzyka za pełen profesjonalizm ,empatię i trafną diagnozę. Lekarz o dużej empatii, bardzo pomocny. Anna

Lekarz pełen empatii, prawdziwy fachowiec, pomocny. Polecam z całego serca. Ogromna wiedza. Potrafi cierpliwie wysłuchać i co najważniejsze wytłumaczyć

Pan Doktor wysłuchał mnie z uwagą, zadał dużo pytań , obejrzał zdjęcia, które mu wysłałem. Zlecił lekarstwa i zabiegi, zastrzegając się, że jeśli nie będzie poprawy konieczne będzie wykonanie zdjęć rtg. Leczenie okazało się skuteczne z czego jestem bardzo zadowolony.

Lekarz z powołania, bardzo komunikatywny Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Kontakt z nim to sama przyjemność .Diagnozę postawił bez problemu .Gorąco polecam Oby tak dalej

Lekarz z powołania, bardzo komunikatywny
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Oby tak dalej

Z całego serca polecam! Lekarz, który podchodzi z pełnym profesjonalizmem do swojej pracy. Cierpliwie wszystko wytłumaczy a i zainteresuje się pacjentem po zakończonej wizycie.

Polecam Pana doktora bardzo sumienny i dokładny, interesuje się pacjentem, poświęca czas, jest bardzo zaangażowany