lekarz Maciej Kasprzyklekarz Maciej Kasprzyk - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Kasprzyk

Ukończyłem z wyróżnieniem studia na UM w Poznaniu w 2018 roku. W trakcie studiów odbywałem praktyki dodatkowe w Pierwszej Klinice Uniwersyteckiej Uniwersytetu Medycznego w Tbilisi (2015 r.) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim Uniwersytetu im. Martina Luthra w Halle (2016 r.). Jestem autorem 4 prac nagrodzonych oraz 15 wystąpień na konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology (SICOT)
Ogóln...

Jak najbardziej polecam wszystkim Dr Macieja Kasprzyka. Potrzebowałam recepty i dosłownie po kilku minutach otrzymałam kod. Profesjonalne podejście do pacjenta i szybkość realizacji zamówienia

Świetny lekarz, zaangażowanie w rozwiązaniu problemu pacjenta na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem

Co tu dużo mówić, zaufanie do lekarza to bardzo ważna rzecz. Nie tylko postawa Pana Doktora sprawia, że je nabywamy. Komunikacja i rzetelność konsultacji zostawia nas bez wątpliwości

Zaangazowany lekarz, godny zaufania. Mily,Bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Szybka i rzetelna pomoc, serdecznie polecam

Szybka i rzetelna pomoc, serdecznie polecam

Pan Doktor z zaangażowaniem i rzetelna wiedzą zajął się moim schorzeniem. Trafna diagnoza, dobrze dobrany lek. Profesjonalny, sympatyczny. Wyjaśnia wszystko na spokojnie, odpowiada wyczerpująco na pytania. Łatwy kontakt, szybko umówiona wizyta. Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz, pełen empatii, zaangażowany w problem pacjenta. Konkretna, fachowa rozmowa. Dziękuję. Polecam Pana doktora Macieja.

Lekarz kompetentny i rzetelny. Odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości, wykazuje zainteresowanie pacjentem. Ma dużą wiedzę i, co ważne, ciągle się szkoli i aktywnie uczestniczy w wielu kursach. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Na plus zasługuje także fakt, że lekarz nie zaniedbuje leczenia bólu, stosując leki o adekwatnej sile działania. Otrzymałem pomoc, której potrzebowałem, bezproblemowo. Polecam!

Otrzymałem pomoc, której potrzebowałem, bezproblemowo. Polecam!

Świetny specjalista. Uprzejmy i bardzo pomocny. Najlepszy lekarz z którym miałem odczynienia. Polecam każdemu. Doktor nie zostawi was samych z problemem😊

Polecam. Fantastyczny lekarz, bezproblemowy, z ogromną wiedzą i , z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Świetny człowiek.

Polecam , konkretnie i rzetelnie. Lekarz udzielil odp. na wszystkie moje pytania . Doktor z wiedzą i pasją.