Maciej Krynicki

Endokrynolog

1,8
1,5
1,4

W końcu po dwóch latach udało mi się umówić na państwową wizytę i niestety porażka!!!! Pan Doktór jest gburowaty, rozmawia tylko zdaniami prostymi, nie interesuje go co mówi i czuje pacjent, naśmiewa się z dotychczasowego leczenia nie proponując nic w zamian, fatalny i niemiły człowiek od którego lepiej trzymać się z daleka. A miałam nadzieję, że w końcu uda się obniżyć koszty leczenia choroby, którą będę miała całe życie.... ech... szukam dalej, tu na pewno nie wrócę!!!!

prosze omijać gabinety w/w lekarza tylko jak to sie dzieje że ten lekarz przyjmuje w tak wielu przychodniach -jak to możliwe że otrzymuje tyle kontraktów od NFZ

Bardzo nieprzyjemny. Na pytania odpowiadał w sposób arogancki, jakbym była jakimś totalnym ignorantem, albo pytała o rzeczy tak oczywiste, że odpowiadanie uwłacza jego intelektowi. Nie rozumiem jak można tak traktować pacjenta, przecież po to idę do lekarza, żeby się dowiedzieć co mi dolega, a nie po to żeby sobie porozmawiać o jego sprawach osobistych czy prowadzić jakieś dyskusje naukowe. Zdecydowanie odradzam

KOSZMAR.Lekarz znerwicowany arogancki - potrzebuje pomocy specjalisty.

KOSZMAR.Lekarz znerwicowany arogancki - potrzebuje pomocy specjalisty.

Byłam pacjentką dr M.Krynickiego i nigdy więcej.

Byłam pacjentką dr M.Krynickiego i nigdy więcej.

Wchodzę do gabinetu i się nie odzywam. Jestem miła, nie siadam bez pozwolenia. Mam wyłączony telefon, nie robię głupich min i odpowiadam na pytania doktora. Swoje pytania zadaję wtedy, gdy on nie pisze i nic nie mówi. Jest ok. Doktor stwierdza na podstwie badań i usg co mi jest, zapisuje leki, dał mi nawet skierowanie na usg. Jest specyficzny,aż czasami śmiać mi się chce na głos jak tam siedzę. On zerka jakie są moje reakcje a ja nie dają po sobie nic poznać. Zawsze był dla mnie kulturalny.Może mu się spodobałam,hehehehehe.

lekarz super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z tym lekarzem. Panu doktorowi brak kultury osobistej, wyzywa i krzyczy na pacjentów. Moją 86-letnią babcię potraktował zdecydowanie niewłaściwie. Jest zwyczajnie chamskim człowiekiem.

niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć o tym lekarzu, z trudem odpowiada nawet na pytania, jest znudzony pacjentem, nie stara się tłumaczyć, byle szybciej pozbyć się pacjenta z gabinetu, nie podnosi nawet wzroku mówiąc do pacjenta. Jeśli nie chcecie się czuć jak intruz w jego gabinecie to zdecydowanie polecam omijać !

bez komentarza,po prostu brak słów.Po każdej wizycie biore tabletki na uspokojenie.Pan Krynicki przyjmuje w przychodni chrzanowskiego w GDYNI.