Maciej Krynicki

Endokrynolog

1,8
1,5
1,4

Kilka dni temu zgłosiłam się do pana Krynickiego na umówioną miesiąc wcześniej wizytę.Pan Krynicki był bardzo nieprzyjemny od samego początku wizyty.Co ten( tu wymienił nazwisko lekarza kierującego) tu powypisywał? co to jest?-machał skierowaniem, , po co pani tu przyszła? pytał mnie ostrym tonem.Próbowałam powiedzieć o przyczynie wizyty, podałam lekarzowi wyniki trzech badań, na jednym z wyników napisano- guzek prawego płata tarczycy, lecz pan Krynicki machał tymi wynikami i nie czytając żadnego z nich rzucił odwrócone na stół. Interesowało Go tylko nazwisko lekarza ,który mnie skierował na jedno z badań.Jestem pacjentką onkologiczną więc muszę wykonywać badania specjalistyczne,na które kieruje onkolog.Pana Krynickiego nie interesował żaden z wyników. I tym nieprzyjemnym tonem ciągle mi przerywał i pytał- po co pani tu przyszłą? Nie dopuścił mnie do powiedzenia czegokolwiek, był bardzo zdenerwowany, zniecierpliwiony , jego zachowanie wręcz krzyczało - wynocha. Po kilku nieudanych usiłowaniach powiedzenia czegokolwiek, zrezygnowana wstałam,powiedziałam dziękuję panu bardzo, zabrałam swoje wyniki, poprosiłam o zwrot skierowania i wyszłam z gabinetu. Pan Krynicki wybiegł za mną wykrzykując coś na mój temat,i podarł wówczas moją kartę pacjenta, założoną w rejestracji przychodni,godzinę przedtem. Nie jestem w stanie powiedzieć co mówił,ale było to w obecności pacjentów czekających przed gabinetami lekarzy w przychodni w Gdyni. ODRADZAM TEGO LEKARZA.

Od roku chodzę do pana dr Macieja Krynickiego, ale te wizyty to porażka. Nic nie doradzi, nie zbada, jest arogancki i bardzo nieprzyjemny. Trzeba szukać innego lekarza, ale gzie na kasę chorych?

BEZ KOMENTARZA KONOWAL <a href=http://www.freedownloadgames.name/ >free download games</a>, <a href=http://www.savetubevideo.com/ >youtube</a>

BEZ KOMENTARZA KONOWAL

dostalam skierowanie do tego pana min:nadwaga ,bez jakichkolwiek badan przepisał mi leki na cukrzyce(ktorej nie mam)dopiero aptekarka zdziwila sie ze taka mloda osoba i ma tak powazna cukrzyce?przepisal mi silne leki dla cukrzykow.bez badan.idiota!!!

Opiszę jedną z najbardziej przykrych wizyt u lekarza, jaka mnie w życiu spotkała. Dr Krynicki przyjmuje też w Tczewie w przychodni przy ul. Niepodległości. Trafiłam do niego z powodu niedoczynności tarczycy. Zastosował leczenie, jak się okazało, źle dobrał dawkę hormonów. Zaszłam w ciążę i zrobiłam sama prywatnie badanie poziomu fT4, okazało się, że poziom tych hormonów drastycznie spadł, poniżej dolnej granicy normy. Byłam przerażona i bałam się utraty ciąży, dlatego podjęłam próbę dostania się do doktora Krynickiego wcześniej (kolejną wizytę miałam wyznaczoną za kilka miesięcy- bo takie są terminy w przychodni). Weszłam do gabinetu pomiędzy pacjentami, prosząc, błagając, by mnie przyjął i skorygował mi dawkę leku, bo jestem w ciąży. Usłyszałam, że cytuję: Nie będę pracował charytatywnie. Nie wolno mi przyjmować pacjentów w ten sposób. Proszę się zapisać przez rejestrację." Łzy same cisnęły mi się do oczu. Widząc to, powiedział mi, że mam iść do psychiatry. Kiedy chciałam wyjść, zatrzymał mnie i rzucił okiem na moje wyniki, ustalił dawkę leku. Trwało to minutę. Na koniec powiedział, poklepujac mnie po ramieniu: Życzę pani, by pani utrzymała tę ciążę, bo przy tym poziomie hormonów moze pani w każdej chwili poronić". Wyszłam stamtąd na gumowych nogach i z płaczem. Trzy tygodnie później dziecko nie żyło.
Inny lekarz od razu na początku kolejnej ciąży zwiększał mi dawkę leku, wiedząc, jak rośnie zapotrzebowanie na hormony. dzięki niemu urodziłam zdrowe dziecko. A w gabinecie czułam, że jestem pod dobrą opieką. Od doktora Krynickiego usłyszałam też wczesniej wiele słów swiadczących o pogardzie dla pacjenta i człowieka w ogóle - słowa krytyki, że tak późno wg niego wyszłam za mąż i chcę mieć dzieci, ze przeprowadziłąm się do innego miasta. Uważam, że doktor Krynicki to człowiek głęboko nieszczęśliwy, jego wiedza jest pod znakiem zapytania, natomiast chamstwo i bezczelność wynikają chyba włąśnie z problemów psychicznych. Ostrzegam przed kontaktem z nim!

Byłem u niego 3 razy i wystarczy.Od innego endokrynologa dowiedziałem się,że podobno jest dobrym fachowcem-w każdym razie ja nie odniosłem takiego wrażenia,bo nie zdradził w żaden sposób swych umiejętności i kompetencji.Bawi się w Dr Housa(sposób zachowania)ale zapominiał,że nim nie jest.

Zdecydowanie odradzam. Stresujący człowiek. Nic nie pomoże, raczej zaszkodzi. Jego opinii zawodowych nie można brać w ogóle pod uwagę. Tarczyca to zbyt poważna sprawa, żeby się leczyć u takiego konowała.

STANOWCZO ODRADZAM SZKODA CZASU ,SKIEROWANIA

STANOWCZO ODRADZAM
SZKODA CZASU ,SKIEROWANIA

maaaaaasakra dlaczego pomimo tylu skarg na niego NFZ nic mu nie zrobi ...pewnie ma mamusię ,albo wujka w Izbie Lekarskiej ...nie powinien wykonywać zawodu lekarza ...odsunać go od ludzi !!!przy kontakcie z nim człowiek robi się jeszcze bardziej choryyyyy.

Ten człowiek to kompletnie nieodpowiedzialny cham, gbur i na pewno NIE LEKARZ, tak jak mnie potraktował jak byłam w ciąży, to poprostu przerasta wszystko. NIe tylko odradzam, ale wręcz proszę nie chodzcie do niego, może w końcu NFZ wyciągnie wobec niego konsekwencje prawne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!