Marcin Orłowski

Gastrolog

Totalna porażka. Na wizytę czekałem 2 miesiące. Nic mi nie doradził jedynie poinformował że najlepiej jest udać się do Akademi Medycznej w Gdańsku. To jest lekarz ??

Byłam na gastroskopi u doktora już dwa razy badanie bez znieczulenia przeprowadzone szybko bezboleśnie. Pan doktor wytłumaczył wynik badania zrozumiale odpowiedział na wszystkie moje pytania.Polecam

Super lekarz (Marcin Orłowski)i super pielęgniarki. Badanie (kolonoskopia NFZ) przeprowadzone w dniu dzisiajszym bez znieczulenia na Reformatorskiej w Gdańsku. Dziękuję i polecam.

Dziękuję i polecam.

Pod koniec listopada 2019 roku zabieg kolonoskopii (już drugi raz - poprzedni dwa lata wcześniej) robił mi doktor Orłowski. Badania robione były w znieczuleniu wiec nie czułem kompletnie bólu. Dwa lata temu w czasie badania doktor usunął polipa. Badanie ostatnie nie wykazało niepokojących zmian. Opisy badań w/g mnie są wyczerpujące, śmiało mogę powiedzieć dokładne. Polecam pana doktora wszystkim zainteresowanym kolonoskopia.

Badania robione były w znieczuleniu wiec nie czułem kompletnie bólu.
Opisy badań w/g mnie są wyczerpujące, śmiało mogę powiedzieć dokładne.
Polecam pana doktora wszystkim zainteresowanym kolonoskopia.

Generalnie szybko, sprawnie i bezboleśnie a że w pełnym znieczuleniu to trudno opisać dokładność badania ale po zabiegu dokładnie wytłumaczył co i jak więc ja jestem zachwycony. Polecam

Polecam

Jakiś czas temu miałam robioną gastroskopię przez Pana doktora w przychodni na Chełmie. Zdecydowanie NIE POLECAM. Brak znieczulenia gardła, rura wepchana na siłę. Jedyny plus, że badanie trwało chwilę, ale przez tą chwilę byłam pewna, że się uduszę. Podczas badania dostałam krwotoku z nosa. Popękały mi naczynia krwionośne na całej twarzy i szyi, a dodatkowo dostałam wylewu krwi do obu oczu... Koszmar.

Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Badanie ( dziś kolonoskopia, a jakieś pół roku temu gastroskopia) wykonane szybko i sprawnie. Bardzo miła opieka pielęgniarki i anestezjologa.

Doskonały specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.
Bardzo miła opieka pielęgniarki i anestezjologa.

Nikomu nie polecam! Gastroskopia wykonana w minute! Zero delikatnosci! Rura wkladana na sile, bez podania znieczulenia gardla! Badanie bylo robione prywatnie a przez ta minute mozna sie udusic! W innym miejscu mialam badanie wykonane przez 20min bardzo delikatnie i dokladnie! Nie dusilam sie! Na bank w tak ekspresowym tempie to nie da sie nawet duzego polipa zobaczyc! Gastroskopie musze powtorzyc! Lekarz podejscie do pacjenta ma okropne. na szybko! odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania byly zdawkowe i odpowiadane z niechęcia! Takim lekarzom mówię stanowcze NIE! I bede wszedzie gdzie sie da nie polecala tego lekarza!

P.s. do przyszlych pacjentów, którzy planuja robic kolonoskopie u tego lekarza - kolonoskopia rowniez nie musi bolec gdy jest wykonywana wolno i delikatnie! dr Orlowski na bank przez Wasze jelita przejedzie jak formula 1 a potem nie dziwcie sie ze wszystko Was po badaniu boli przez 2 dni i w dodatku nie zbada Was dokladnie.

Jedna wielka katastrofa ! Sama jestem lekarzem i udalam sie na wizyte z moim tata : nie bylo mowy o badaniu !! Po przegladnieciu wypisow ze szpitala wystawienie recepty na leki rozkurczowe (odplatne!), na pytanie o diete wymijajaca odpowiedz, ze tylu ilu kolegow tyle roznych opinii... tato wyladowal 2 dni pozniej w akademii medycznej gdzie na szczescie trafil na dobrych lekarzy-specjalistow, ktorzy zasluguja na to miano.. wstyd, smutek i brak slow na taka ignorancje!!!!

wstyd, smutek i brak slow na taka ignorancje!!!!

Mało uprzejmy, po kolonoskopii z płatnym znieczuleniem jeszcze przez 2 dni odczuwałam ból, dziwne, bo wcześniej miałam to 2 razy, w tym 1 bez znieczulenia i żadnego bólu po badaniu nie czułam. "Opis" który otrzymałam zawierał jedno zdanie informujące jedynie o przeprowadzeniu badania. Poprzednie z ZOZ Sopot - dr Horalski pomimo znieczulenia nie był w stanie zbadać całego jelita (wszedł tylko na ok 25 cm) i Szpitala Morskiego w Redłowie (bez znieczulenia) było bardzo szczegółowe, wówczas usunięto mi sporo polipów. Jak było u dr Orłowskiego niestety nie wiem, bo w opisie badania nie było o tym wzmianki. Reasumując - bardzo nie polecam.
Najbardziej kompetentny był dr Krzysztof Kawecki ze Szpitala w Redłowie, chociaż było bolesne bo bez znieczulenia