Marcin Orłowski

Gastrolog

Zero zainteresowania pacjentem, zero wytłumaczenia czegokolwiek, kompletne olanie problemu. Wizyta trwała 2 min, a trwalaby jeszcze krócej gdybym nie zadała jednego pytania. Na dodatek bardzo nie mily. Nie polecam nikomu.

Dziś po raz pierwszy miałam wykonywaną kolonoskopię u dr Orłowskiego. Na NFZ bez znieczulenia. Na wstępie padło pytanie bardzo głośno i wyraźnie: czy ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ ŻE JEST TO BARDZO BOLESNE I NIEPRZYJEMNE BADANIE? mam 26 lat i nie ustalałam z doktorem tematu przejścia na per TY. Poza tym przyjęcie osoby, która przychodzi po raz pierwszy zostaje potraktowana bardzo zimno i nieuprzejmie jest tutaj nie na miejscu. Potraktował mnie przedmiotowo, od niechcenia, z wyrzutem na twarzy. Po przejściu z sali zabiegowej do swojego biurka podkręcił bardzo głośno muzykę i nie słysząc o co pytam krzyknął CO?!
Na pewno po raz kolejny moja noga w gabinecie tego doktora nie postanie. Odradzam!!!

Polecam badanie u Pana doktora. Czytając opinie o kolonoskopii bardzo jej się bałam. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Badanie nie należy do przyjemnych, ale jest a przynajmniej w moim przypadku było do zniesienia. Chwilowo bolało dość mocno, ale pielęgniarka pomogła lekarzowi uciskając mi brzuch i przynosząc ogromną ulgę. Pan doktor bardzo miły i spokojny. Tłumaczył jak oddychać gdy mocniej bolało. Badanie wykonane szybko i sprawnie. Przygotowania do badania też do zniesienia, największy problem to wypicie tego płynu w tak dużej ilości no i dieta. Sam płyn do picia FORTRANS całkiem do zniesienia, słodko/słony, najlepiej pić schłodzony ew. z dodatkiem soku z cytryny.

Polecam Doktora Orłowskiego. Dokładny, kompetentny oraz przede wszystkim super podejście do pacjenta. Leczę się u niego od jakiegoś czasu i nie zamierzam zmieniac lekarza. Pozdrawiam Pana Doktora

Nie rozumiem złych opinii. Byłem dziś na gastroskopii. Ze znieczuleniem na Chełmie. Wszystko super. Uśpienie super. Pani pielęgniarka super. Pan Doktor super. Polecam.

Byłam na kolonoskopii. Dostałam skierowanie bez znieczulenia, więc tak się umówiłam - pan doktor był bardzo zdziwiony moim wiekiem (19 lat), ale nie powiedział dlaczego. Podczas badania "wyłam" z bólu, czułam jakby ktoś mnie rozcinał od środka, więc pan Orłowski przerwał badanie, powiedział, że to nie ma sensu i wyszedł z "sali zabiegowej" do swojego gabinetu. Potem wyjaśnił mi, że osoby w moim wieku są bardzo wrażliwe na to badanie i powinnam od razu upominać się o skierowanie na kolonoskopię ze znieczuleniem ogólnym. Fakt, mogłam, ale nie wiedziałam o tym, ponieważ było to moje pierwsze badanie i nie byłam nawet świadoma, że można mieć je zrobione ze znieczuleniem ogólnym. Poza tym, pan Orłowski bardzo zdawkowo odpowiadał na moje pytania, przez co wyszłam z gabinetu z taką samą wiedzą z jaką przyszłam - czyli prawie zerową. W sumie to wychodząc z gabinetu poczułam się wręcz winna mojej niekompetencji i mojego nieobeznania w temacie - według dr Orłowskiego powinnam była przecież wiedzieć wszystko (a przynajmniej prawie wszystko co do samego badania).

Nie zgadzam sie z opiniami ktore zle mowia o dr Orlowskim.Mialam dwie gastro i kolo.Nigdy nie zrobie badan u nikogo innego.Badania wykonane bardzo sprawnie i bezbolesnie.Zaznaczam ze jest to mega dobry lekarz.

Udalam sie do dr. Orlowskiego na gastroskopie. Dodam, ze nie byla to moja pierwsza gastroskopia. To jak zostala wykonana przez dr. Orlowskiego w przychodni na Chelmie moze zostac opisane jedynie jednym slowem - rzeznik. Pielegniarka towarzyszaca doktorwi niestety niewiele lepsza - wazniejszy od pacjenta jest piekny usmiech i ladnie ulozony wlos. Dodam ze wizyta prywatnie, a nawet sie zespolowi nie chcialo znieczulenia gardla/przelyku zaaplikowac wiec tak na zywca dwa razy probowali mi ta rure wpychac! NIGDY WIECEJ!

Dziś tj dnia 19 08 2015 miałam robioną gastroskopię ze znieczuleniem u dr Marcina Orłowskiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dr Orłowski wykonywał mi ją drugi raz, pierwszy raz przed laty.Drugą dziś po około 8 latach. To profesjonalista w każdym calu!. A ponadto niezwykle ludzki doktor! Wychodząc z gabinetu miałam łzy w oczach. Drugi raz pod rząd doktor był niezwykle konkretny, rzeczowy, ale i ludzki, ciepły. To lekarz Anioł!. Ja akurat wzięłam znieczulenie- czułam się po nim doskonale, działa ono tylko na czas badania. Miałam je robione właśnie w znieczuleniu o 12 30 a już czuję się jak nowonarodzona i idę do pracy. W trakcie badania nic nie czułam. Po badaniu Pan Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Panie Doktorze, jest Pan Świadectwem tego, że jest Pan niezwykłym Lekarzem na właściwym miejscu. Oby więcej takich lekarzy. Jestem absolutnie wzruszona i szczęśliwa!!!Dziękuję

Lekarz bardzo rzeczowy, skupiony na swojej pracy, słucha pacjenta i odpowiada na pytania, po kolonoskopii podszedł i wyjaśnił krótko przebieg badania ale na tyle ile było to potrzebne. Mimo poniższych nie do końca pozytywnych opinii szczerze polecam. Sądzę, że uzyskanie niektórych informacji wymaga od pacjenta zadania odpowiedniego pytania, żaden lekarz nie zaglądnie nam do naszych myśli.