Marcin Orłowski

Gastrolog

Kolonoskopia kosztowala ze znieczuleniem 700 PLN wiec sporo. Wycinki pobrane tylko z samego konca jelita (''wystarczy'') wiec okazalo sie ze cale badanie musi byc powtorzone kolejny raz!! Lek (mesalazyna) przepisany na recepte za 100% (mogl byc za 50% jak sie okazalo pozniej u kolejnego lekarza) i kosztowal 400 PLN na 2 mies (kpina). Wizyta konsultacyjna krotka, liczy sie tylko kasa i kolejny przyjety pacjent. Lekarz niekompetentny, podplacany konkretnie przez przedstawicieli medycznych. Szczerze nie polecam, prosze zapoznac sie z innymi komentarzami i wybrac innego lekarza.

Nie polecam nawet w ramach NFZ!!! W życiu nie byłem jeszcze u takiego lekarza, olewatorskie podejście do pacjenta. Szczerze odradzam!

Nie polecam nawet w ramach NFZ!!!
Szczerze odradzam!

Dr.robił mężowi kolonoskopię na NFZ za znieczulenie płaciliśmy.Usunął 2 polipy i za 1 chciał by zapłacić(informuję wszystkich-NFZ pokrywa usunięcie każdego polipa do 10mm),więc lekarz powinien ustalić przed badaniem ewentualne opłaty.Po odbiorze wyniku histo. okazało się że opisany tylko 1 polip a dr. na pytanie dlaczego?? Mówi" NIEWIEM,MOŻE ZGINOŁ !!"Ręce opadają ODRADZAM. Tylko kasa dla dr.Orłowskiego się liczy.

Byłam u tego lekarza na kolonoskopii. Po badaniu poprosiłam, aby wyjaśnił mi wynik badania gastroskopowego, które robiłam w innej przychodni. Zrobił to z wielką niechęcią i skłamał co do częściowej diagnozy.

Lekarz badał pacjenta nie wstając od biurka. Brzuch był bolący i napięty- lekarz zalecił kolonoskopię - za miesiąc. Poszliśmy za godzinę samodzielnie- prywatnie na usg- wykazało wodobrzusze i podejrzenie nowotworu. Zalecenie - natychmiast do szpitala! Lekarz , który nie bada pacjenta jest niegodny polecenia. Nie polecam , nie szanuję jako lekarza.

Kompetentny, konkretny lekarz, mówi tyle ile trzeba, nie za dużo, fantastycznie wykonuje badania endoskopowe, a co najważniejsze można wykonać u Doktora Gastroskopię i Kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym, polecam,

Leczę się od 3 lat, nigdy nie byłam u tak niekompetentnego lekarza, który w ten sposób lekceważy pacjenta. Nie polecam nigdy w życiu, najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Liczy się tylko i wyłącznie kasa, nic więcej. Wizyta na NFZ wiadomo jak się kończy, zlewaniem pacjenta i wielką niekompetencją!!!

wizyta na ktora czekałam kilka miesiecy trwała 2 minuty. nie dowiedziałam się nic o chorobie mimo ze pytałam. uwazam, ze zlekceważył jednostkę chorobową. a nie jest błaha. żuł gumę i słuchał głośno radia. wrecz czułam się , ze mu przeszkadzam. dodatkowo przepisuje leki 100% płatne mimo ubezpieczenia pacjenta. w poczekalni sie dowiedziałam, ze nie tylko mi takie zapisał. ludzie płaczą i płacą- bo on nie chce ryzykowac płacenia gdyby zapisał lek komuś nieubezpieczonemu. pomijam ze 5 razy moje ubezpieczenie było sprawdzane.ech-szkoda gadać.

Znakomity lekarz, trafnie zdjagnozował moją chorobę i przypisał odpowiednie leczenie. Jest typem znakomitego fachowca, który nie bawi się w opowiadanie bajek i wysłuchiwanie życiorysów. Bada, diagnozuje i proponuje leczenie. Nie cacka się z pacjentem, bo jest poprostu na to za dobry. Polecam mimo kosztów (zawsze można iśc na wizytę z NFZ-tu troche się poczeka, ale nie wyda się 150 złotych). Mnie pomógł (i pomaga dalej). Polecam i dziękuję :)

Byłem u tego lekarza kilka razy.Po gastroskopii przyszła kolej na wyniki i wizytę, żeby kontynuować leczenie.Pan Orłowski podczas wizyty coś pisał na komputerze(jak zwykle)dawał zdawkowe odpowiedzi, nie przepisał żadnego leku, twierdzi,że jest lekarzem pierwszego kontaktu.Tak jest za każdym razem.Jestem załamany jego zachowaniem. już nigdy tam nie pójdę.Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!