lekarz Marek Jaworski

2,4
2,2
1,9
1,8

Dr Jaworski dokładnie obejrzał dokumentację medyczną, skierował bez żadnego problemu i proszenia się na dodatkowe badania RTG i MRS. Generalnie pod kątem medycznym bez zastrzeżeń. Trochę mało empatii, ale przy dużej ilości pacjentów nawet się nie dziewię. Wizyta odbyła się dokładnie w zaplanowanym czasie, bez opóźnień.

Bardzo dobry lekarz ortopeda!!!tlumaczenie choroby i leczenia naprawdę w samych superlatywach.polecam

Z CAŁEGO SERCA PRZESTRZEGAM PRZED TYM LEKARZEM. Stosuje on metodę spychologii. Nie ma to znaczenia, że pacjent był już u niego w tym roku i schorzenie dotyczyło tej samej kończyny, nie udzieli on pomocy bez ponownego skierowania od lekarza pierwszego kontaktu z dokładnym opisem danego schorzenia. Nie ma to znaczenia, że dolegliwość jest bolesna i może mieć powiązanie z poprzednią wizytą.

ma ogromna wiedze i potrafi kazdemu kto sie do niego zglosi pomoc

ma ogromna wiedze i potrafi kazdemu kto sie do niego zglosi pomoc

Tragedia,dziwię sie Zarządowi Medikusa iż takiego "specjalistę" zatrudnia.

Tragedia,dziwię sie Zarządowi Medikusa iż takiego "specjalistę" zatrudnia.

Wywiad z pacjentem 30 sekund tyle samo badanie , i blokada.W dniu mojego badania to samo leczenie dla pozostałych 5 pacjentów czyli depo medrol zastrzyk 40 zł + zayp leku

Lekarz doświadczony, posiada napewno dużą wiedzę lecz przez swoje podejście często brnie w pierwszą diagnozę którą sobie postawi. Nawet jak diagnoza zaczyna się robić wątpliwa. Rzadko zleca dodatkowe badania obrazowe, często kieruje się swoim wyczuciem - jeśli sam nie opiszesz drobiazgowo sytuacji potraktuje sprawę jako błachą. Warto nalegać na to aby kierował na dodatkowe badania diagnostyczne takie jak RTG, USG, MRI gdyż sam raczej tego nie zleci.

Jestem zaskoczony taką ilością negatywnych opinii n atemat tego lekarza. Do dr Jaworskiego trafiłem przypadkiem po upadku w wyniku którego naderwałem wiązadła w kolanie. Nie mam może porównania z innymi lekarzami tego typu, ale otrzymałem fachową i kompleksową pomoc

Fatalny lekarz ! Pacjenta przyjmuje z łaski - moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana wyglądała tak: Stawia błędną diagnozę podważając opis radiologa ( sprawa wyjaśniona już przez dwóch innych specjalistów ), wysyła na dodatkowe prześwietlenie, które mam zrobione 'od ręki'. Wracam do gabinetu z kliszą, pod gabinetem pusto. Lekarz każe mi się zapisać na następny termin bo 'ma dużo pacjentów'. Wcześniej poświęcił mi trzy minuty. DOSŁOWNIE !!!!! Ktoś taki nawet weterynarzem nie powinien być. Moja rada - NIGDY DO TEGO LEKARZA !!!!!!!!!!

Ktoś taki nawet weterynarzem nie powinien być.
Moja rada - NIGDY DO TEGO LEKARZA !!!!!!!!!!

zmarnowałam skierowanie i muszę postarać się o nowe bo nie chce tego człowieka (?) już oglądać!