lekarz Marek Jaworski

2,4
2,2
1,9
1,8

Ogólne określenie to ,,LIPA do sześcianu'', denny jak kanka od mleka. Nic nie tłumaczy, do tego zdjęcia z RTG ocenił jak niewidomy kolory. Mam nadzieję, że Medikus w Opolu nie zejdzie na psy i zatrudni nowych ludzi. Bardzo negatywny facet. Nie polecam. Za to na szpitalnej w Opolu jest dobra obsługa i wiedza.

SZOK,SZOK,SZOK !!!Kompletnie się zawiodłam na tej wizycie. Lekarz nie dokładnie bada,nie rozpoznał dolegliwości (pomimo że było wykonane USG) i jest bardzo niesympatyczny !!!. Dziwie się, że MEDICUS go zatrudnia. Szkoda że wcześniej nie poczytałam opinii innych pacjentów.

BYŁEM U TEGO PANA W MEDICUSIE PL. PIŁSUDSKIEGO. PRZYCHODNIĘ OSOBIŚCIE SZANUJĘ /UPRZEJMOŚĆ I DOBRĄ ORGANIZACJE/ - ZDECYDOWANIE ODRADZAM TRZYMANIE TEGO PANA NA JAKIMKOLWIEK KONTRAKCIE BO PRZYNOSI WAM TYLKO NIECHĘĆ PACJENTÓW DO KORZYSTANIA Z PRZYCHODNI I ZŁĄ OPINIĘ.POTWIERDZIŁY TO DWIE PACJENTKI Z KTÓRYMI MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ BYĆ PACJENTEM TEGO PANA. TRUDNO OKREŚLIĆ JEGO WIEDZĘ BO NIEWIELE USŁYSZAŁEM NA TEMAT STANU MOJEGO KOLANA ZA TO DUŻO O SKORZYSTANIU Z PRYWATNEGO ZABIEGU U NIEGO.

Kompletnie sie zawiodłem na tej wizycie. Lekarz nie rozpozanł dolegliwośći, nie dokladnie bada i nie mmile traktuje pacjentów. Napewno już nigdy nie zawitam do jego gabinetu. ;(

Kompletnie sie zawiodłem na tej wizycie.

Zero jakichkolwiek badan, leczy na "oko",mi nie pomogl:( zdecydowanie nie polecam!!!

lekarz nie wzbudza zaufania pacjentów czy to podczas wizyty "publicznej" czy też prywatnej. jeżeli nie pociągnie się go za język, nie wytłumaczy choroby. zbywa pacjentów, jest średnio uprzejmy.a powinno być inaczej!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Pomimo,że była to wizyta prywatna, lekarz nawet nie podjął próby zbadania mojego stawu biodrowego. Totalny brak zainteresowania pacjentem. Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam!!!!

NIC MI NIE POMÓGŁ, POMIMO ŻE MIAŁ DYŻUR NOCNY W SZPITALU, A JA BYŁAM PO OPERACJI KOLANA.BÓLE BYŁY POTWORNE, ALE PIELĘGNIARKI NIE MIAŁY ZADYSPONOWANE KROPLÓWKI PRZECIWBÓLOWE, WIĘC NIE PODAŁY MI NIC.POMIMO ŻE GO WZYWAŁAM NIE PRZYSZEDŁ DO MOJEGO ŁÓŻKA, DOPIERO INTERWENCJE U ANASTEZJOLOGA POMOGŁY I DOSTAŁAM ŚRODKI PRZECIWBÓLOWE.BARDZO ŹLE WSPOMINAM ORTOPEDĘ JAWORSKIEGO. OPOLANKA

DOPIERO INTERWENCJE U ANASTEZJOLOGA POMOGŁY I DOSTAŁAM ŚRODKI
PRZECIWBÓLOWE.BARDZO ŹLE WSPOMINAM ORTOPEDĘ JAWORSKIEGO. OPOLANKA

Pan doktor nie zainteresował się moją chorą nogą,nie obejrzał jej nawet ani nie zbadał, tylko przepisal żel przeciwbólowy, który bez recepty moge kupić w aptece. Nie poświęcił mi nawet 3 minut, zbył mnie szybko. Jestem bardzo rozczarowana tą wizytą, nigdy więcej nie pójde do tego lekarza. Przykro mi.Marianna z Opola

Nie poświęcił mi nawet 3 minut, zbył mnie szybko.