lekarz Marek Jaworski

2,4
2,2
1,9
1,8

Dość typowy przedstawiciel środowiska lekarskiego. Chamsko traktujący pacjenta, który dla niego jest tylko przedmiotem. Przykrością, której jakoś trzeba się pozbyć. Będę starał się tego pana unikać.

Będę starał się tego pana unikać.

beznadzieja zupelna!!! taki konowal nie powinien ludzi leczyc!!!

beznadzieja zupelna!!! taki konowal nie powinien ludzi leczyc!!!

Człowiek nie na miejscu. Podejście do pacjenta - wykpić i spławić. Wyśmiał mnie 2 razy, nic sobie z tego nie robiąc. Nie potrafił objaśnić co mi jest, wiedział natomiast jedynie to, że nogę trzeba usztywnić (takiej "diagnozy" spodziewałam się w szpitalu, więc zdecydowałam się na wizytę prywatną). Nie polecam nikomu! Pieniądze wyrzucone w błoto!

LEKARZ NIEKOMPETENTNY - traktuje pacjenta z góry, wstrzykiwał mi blokady do stawu barkowego, które nie pomogły a wręcz źle wpłynęły na mój organizm. Leczył ,kasował pieniądze za dolegliwości, których wogóle nie było. Będąc na wizycie u jednego z najlepszych ortopedów w Opolu dowiedziałam się ,że to wcale nie boli mnie bark tylko dolegliwości pochodzą od kręgosłupa! Lekarz zakazał mi jakichkolwiek zabiegów laserowych i ultradźwięków, które oczywiście zlecił dr jaworski, powiedział że to SKANDAL, że ktoś taki wogóle leczy!!LUDZIE ODRACAM TEGO LEKARZA- niemiły, niekompetentny, leci tylko na kasę!!!

Jest to jedyny lekarz kóremu zaufałam. Zawsze miły i uśmiechnięty na wizycie u niego. Bezinteresowanie pomagał i leczył.Tłumaczy spokojnie. Wspaniały lekarz.

Byłem prywatnie 3 razy u tego lekarza (po artroskopii kolana). Za każdym razem jedynym lekarstwem na moje dolegliwości była kuracja za 1500zł. (zastrzyki do stawu kolanowego). Ciekaw jestem ile Pan Doktor ma prowizji od dostawcy tego leku? Proponuję Panu Dr emeryturę. A wszystkim chorym zalecam omijania go z daleka!

Wolę nie komentować. Traktował mnie z góry jak szkolniaka był b. nieuprzejmy

Wolę nie komentować. Traktował mnie z góry jak szkolniaka był b. nieuprzejmy

Byłam u pana Jaworskiego skierowana przez ZUS oczywiście jego opinia była pozytywna dla ZUS. Jestem zdrowa zdolna do pracy ale mam wziąsc blokade na bark i zrehablitowac chodząc do pracy.najgorszy lekarz w Opolu nikomu nie polecam chyba że chce być natychmiast uzdrowiony.oczywiści nie umie czytać zdjęc rtg podważył trzech lekarzy.dno totalne.

po kilku wizytach u p.doktora wrazenia sa zdecydowanie pozytywne,moze nie tryskal humorem,ale wszystko dokladnie objasnil i zalecil dalsze badania,na dzien dzisiejszy czuje sie bardzo dobrze a po urazie niema nawet sladu.Z pelna odpowiedzialnoscia polecilabym tego lekarza.ZADOWOLONA

Potwierdzam wcześniejsze opinie pacjentów - co prawda przy każdej wizycie dokładnie tłumaczył co mi dolega, szkoda tylko, że za każdym razem miał inną diagnozę (badał mnie tylko raz, a na usg stawu kolanowego zrobione w prywatnym gabinecie nawet nie spojrzał). Wizyty u 2 kolejnych specjalistów (tym razem prywatnie)tylko utwierdzają mnie w negatywnej opinii o Panu doktorze. Zdecydowanie nie polecam - wg mnie "wróży z fusów".