lekarz Marek Jaworski

2,4
2,2
1,9
1,8

nie polecam... wrozy z fusow i przypisuje iniekcje do stawu, ktore sporo kosztuja a nie pomagaja.....gburowaty... odradzam wszystkim, mi nie pomogl.

nie polecam zostałem potraktowany jak inruz który przeszkadz żadnego zainteresowania ,miałem odczucie ze nie zarobi na mnie i miema co poświęcac czasu takiemu pacjętowi

nie polecam zostałem potraktowany jak inruz który przeszkadz
żadnego zainteresowania ,miałem odczucie ze nie zarobi na mnie
i miema co poświęcac czasu takiemu pacjętowi

omijać szerokim łukiem, niegrzeczny, niemiły, niechętny do pomocy, stwarza problemy, siedzi w gabinecie nie ma pacjentów a nie zalatwi sprawy do końca- odsyła za miesiąc bez powodu- zupełnie niezrozumiale

szczerze polecam! spełnia oczekiwania, jest kompetentny, uprzejmy, posiada ogromną wiedzę... nie zdarzyło mi sie by się pomylił co do choroby... wszytsko ma w małym paluszku;)

Zdecydowanie odradzam tego lekarza,to konował jakich wśród lekarzy na pęczki.Chamski,pacjenta traktuje z góry i jak neardentalczyka conajmniej!!!!!!!!!!!

Nie polecam popieram opinie pozostałych co trafili na Pana doktora

Nie polecam popieram opinie pozostałych co trafili na Pana doktora

Zgadzam sie z większokodśćią opini jakie przeczytałam. Pacjent dla dla tego lekarza to zło konieczne .

Lekarz z dużą praktyką, wspaniały, wyrozumiały,cierpliwy.Dobiera różne metody rehabilitacji. Godny polecenia.

Pragnę wyrazić swoją opinię po wizycie w polacówce Medicus przy ul.Piłsudskiego w gabinecie ortopedycznym.Odniosłem wrażenie,że Pan doktor J. traktuje pacjętów jak zło konieczne ,które musi jakoś przetrzymać do określonej godziny , mruczy pod nosem lekceważąc petenta a odpowiedzi na zadane pytania formułuje jak do osobnika niedorozwiniętego.Informacje oczywiste dla niego nie są wiadome dla pacjenta ,gdyby tak było nikt by się nie fatygował do Pana DOKTORA.Jestem rozczarowany może miałem wygórowane oczekiwania!

Całkowity koszmar. Najpierw wzbudzał zaufanie, mimo swojej małej uprzejmości podczas wizyty wydał sie osobą kompetentną, ale po czasie okazało się ze jest tragiczny! Niestety jego niekompetencja wpłynęła na pogorszenie sie stanu mojego kolana. W pełni zgadzam sie z opinią ze traktuje pacjenta całkowicie przedmiotowo. Nigdy nie polecę!