Lekarze Słupsk

lekarz Regina Araszkiewicz

Przychodnia Rejonowa
Westerplatte 1
76-200 Słupsk

Wspaniala kobieta,zawsze trafna diagnoza,wszystko wytlumaczy,polecam

lekarz Janusz Szewczuk

Neurolog

pl. Stary Rynek 7 lok. 28
76-200 Słupsk

Najlepszy!!!:) Polecam!! Nie ma takiego drugiego. Dokladny, nie zbywa pacjenta i nie jest zachlanny. Wsrod lekarzy slupskich to rara avis
Opinia dodana przez: Demelza

lekarz Jarosław Głuchowski

Chirurg ogólny, Urolog

76-200 Słupsk

WSPANIALY LEKARZ PODIOL SIE ZABIEGU KTURY NIE ZROBILI W UCK W GDANSKU PRAWIE 2 LATA CHODZILEM Z CYSTOSTOMIA A PO ZABIEGU KONIEC UDREKI

lekarz Bożena Przybylińska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Pani Doktor jest wybitnym specjalistą, idealnie potrafi zdiagnozować chorobę i nigdy się nie myli, jest bardzo dobrym lekarzem, pacjentom poświęca dużo czasu, efekty leczenia są rewelacyjne.

lekarz Konrad Raniszewski

Miejska Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna w Słupsku
ulica Tuwima 37
76-200 Słupsk

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, a co najważniejsze fachowiec i wie jak pomóc człowiekowi,oby więcej takich lekarzy w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Krystyna Baranowska

Neurolog

ul. Budzyńskiego 1/21
76-200 Słupsk

Uprzejmość, zaufanie do kompetencji i kompleksowość podejścia oceniam w górnych granicach stanów wysokich.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Alicja Klejnotowska

Urolog

ul. Jana Kazimierza 16
76-200 Słupsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Andrzej Zakrzewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
al. 3 Maja 1
76-200 Słupsk

Andrzej Zakrzewski był wspaniałym lekarzem rodzinnym a z upływem czasu stał się naszym przyjacielem ,dużo mogłabym tu napisać o tym jakim cudownym lekarzem był dla mojej rodziny, ale to i tak było by za mało bo jak opisać człowieka który był aniołem stróżem mojej rodziny? Niestety odszedł na zawsze i trudo sie z tą stratą pogodzic, na zawsze zostanie w sercach moich bliskich i moim....
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Marek Rzeszutek

Al. 3 Maja 42A/B
76-200 Słupsk

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Joanna Klimczewska

Miejska Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna w Słupsku
ulica Tuwima 37
76-200 Słupsk

Pani doktor jest bardzo mila , uprzejma poswieca duzo czasu pacjentowi dokladnie tlumaczy przebieg choroby jak dlamnie jest jednym z najlepszych lekarzy w slupsku bardzo polecam panią doktor kazdemu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ..
Opinia dodana przez: Iwona grzymkowska
bardzo miła,dokładna, delikatna,koleżanka mi poleciła Panią dr, wiec za jej namową skorzystałam z usług i nie zawiodłam się, przedewszyskim bardzo szybko i sprawnie wyleczony ząbek, umówiłam sie juz na nastepna wizyte i przestałam sie juz bac dentysty!

lek. dent. Krzysztof Wasilewski

Sołdka 1 lok. 29

Wspaniały lekarz, kompetentny, dokładny. Polecam

lekarz Wojciech Wernecki

Anestezjolog, Neurolog

ul. Armii Krajowej 37
76-200 Słupsk

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, sympatyczny, kompetentny polecam serdecznie naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Marta

Aleksandra Panasiuk

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna ''AP'' Aleksandra Panasiuk
76-200 Słupsk

Godny polecenia dietetyk. Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Zrzucone kilogramy mówią same za siebie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariola Stępniewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLO w Słupsku
ul. Wileńska 30/g.109
76-200 Słupsk

Bardzo uprzejma kompetentna cierpliwa podchodzi z zaangażowaniem do każdego pacjęta godna zaufania pani doktor

Jadwiga Stawnicka

Internista, Pediatra

SPMZOZ Słups
76-200 Słupsk

Pani doktor leczy mnie już prawie 16 lat. Mam sporo problemów ze zdrowiem i nigdy się na niej nie zawiodłam. Dzięki niej została u mnie szybko zdiagnozowana choroba i trafiłam do odpowiedniego specjalisty. Poza tym jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i nigdy się nie śpieszy. Wszystko zrozumiale i dokładnie tłumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Ryszard Jaguś

76-200 Słupsk

Polecam doktora . Bardzo miły i świetne podejście do pacjenta jak również rodziców którzy byli obecni podczas wizyty
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Dorota Wagner

Prof. Romera 11/23
76-200 Słupsk

Pani doktor ma świetne podejście. Idę zawsze z przyjemnością. Nie myślę że znowu muszę iść zestresowana, tylko idę ze spokojem, bo wiem że uprzejmość ze strony Pani doktor jest zawsze.
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Andrzej Kasperek

Pulmonolog, Internista

76-200 Słupsk

Po wielu latach wreszcie trafiłam na lekarza, któremu zależy na dobru pacjenta. Lekarz z powołania, bardzo empatyczny, cierpliwie i z uwagą wysłuchuje pacjenta. Dobrze dobiera leki do dolegliwości. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Łukasz Wołosewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Domowy"
Hugona Kołłątaja 31
76-200 Słupsk

Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazić głęboką wdzięczność dla Pana doktora Łukasza Wołosewicza,który zajmował się mną w trakcie pobytu w szpitalu. Dzięki Pana staraniom i nadzwyczajnemu zaangażowaniu wróciłem do zdrowia. Z wyrazami szacunku Stanisław Walczak
Opinia dodana przez: Stanisław