Lekarze Słupsk

lekarz Bartosz Itrych

Bogdanowicza 4/62
76-200 Słupsk

Czy to przypadek??? Przypadkiem w czerwcu 2012 po zwykłym, rutynowym badaniu krwi dowiedziałem się, że choruje na nowotwór złośliwy. Przypadkiem we wrześniu 2012 trafiłem na stół operacyjny wspaniałego lekarza dr. nauk med. Artura Antoniewicza ordynatora Oddziału Urologicznego w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Przypadkiem na tutejszym oddziale odbywałem rekonwalescencję pooperacyjną w warunkach niczym nieodbiegającym standardom dobrych prywatnych klinik. Przypadkiem dalsze moje leczenie przejął dr. nauk med. Tomasz Sarosiek ordynator Oddziału ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

ul. Konopnickiej 17/2
76-200 Słupsk

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lek. dent. Mariusz Synak

ul. Zygmunta Krasińskiego 5
76-200 Słupsk

Wyjątkowy stomatolog. Bardzo konkretny i profesjonalny. Od razu wykrył przyczynę bólu prawej strony szczęki i usunął podczas pierwszej wizyty. Miłe nastawienie, poczucie humoru. Z pozoru nieprzyjemną wizytę zmienia w mile spędzony czas. Polecam. Potem końmi nie zaciągną Was gdzie indziej.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jerzy Barlik

Chirurg dziecięcy

Obrońców Wybrzeza
76-200 Słupsk

Lekarz o złotym sercu❤️❤️❤️. Byliśmy z synem ( autyzm) i podejście rewelacja. Mimo to,że syn nie chciał dać SB zszyć nogi Pan doktor mimo przeciwności zrobił co trzeba, a na sorze dzień wcześniej założyli opatrunek i kazali udać się do chirurga na drugi dzień(bo nie będą się z nim szarpać). Dziękuję Panie doktorze za cierpliwość zrozumienie i stanowczość. Gdyby nie pan to syn chodziłby z rozszarpana raną aż się zagoi. ...
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Grażyna Matyjaszek

ul. Jana Pawła II 1/gab. 53
76-200 Słupsk

Bardzo dobry lekarz. Wytłumaczy, podpowie, doradzi, bardzo dobry diagnosta. Bardzo polecam, sprawia wrażenie zmanierowanej ale jest super sympatyczna.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Krzysztof Gawroński

Psychiatra

NZOZ
76-200 Słupsk

Pan Dr. Gawroński opiekuję się Mną już długi czas dzięki niemu jestem zdrowy i wiem że mam stałą pewną opiekę Zawsze jest metodyczny i konsekwentny

lekarz Andrzej Zakrzewski

Internista, Lekarz rodzinny

ZOZ MSWiA
76-200 Słupsk

Polecam -dobry lekarz zawsze uprzejmy i głęboko analizujący potrzeby chorego.

lekarz Hanna Hałas

Szafranka 10 / U2
76-200 Słupsk

Bardzo Fajna Pani Doktor naprawde bardzo delikatnie robi panicznie boje sie dentystow ale nie tej Pani chodze z checia i bez strachu polecam z calego serca ❤️
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zbigniew Obara

ZOZ
76-200 Słupsk

lekarz godny polecenia ale troche nie na bieżąco z informacjami

mgr Ewa Grabowska-Klinkosz

Psycholog, Psychoterapeuta

al. Sienkiewicza 5a lok. 2a
76-200 Słupsk

Uczciwy, kompetentny i przede wszystkim skuteczny psychoterapeuta. Polecam!

lek. med. Marek Markiewicz

Sołdka 1 lok. 29
76-200 Słupsk

Przyjazny, kompetentny i rzetelny lekarz. Zawsze wszystko wytłumaczy, dla wszystkich ma czas. Ciepła osobowość.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jarosław Nyż

Neurochirurg

szpital wojewódzki
76-200 Słupsk

Wybitny Specjalista!!! Zaangażowanie, poświęcenie i indywidualne podejście do pacjenta. Osobiście wykonał mi operację i jestem zachwycona efektem. Anioł nie człowiek
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Paweł Byrdziak

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Lekarz na medal! Pełny profesjonalizm i szacunek do pacjenta. Bada dokładnie i wszystko tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Barbara Błasiak

Limanowskiego 49
76-200 Słupsk

Moje córki są pod opieką p.Błasiak od kilkunastu lat - może 2 razy były leczone antybiotykiem. Zauważyła,że jedna z nich ma skoiliozę i skierowała na leczenie. Zawsze bardzo dokładnie bada dzieci. Fachowiec najwyzszej klasy, a przy tym dobry człowiek. Szczerze polecam.
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Zbigniew Grzybowski

dr n. med. Zbigniew Grzybowski

Chirurg naczyniowy

gabinet prywatny
slupsk ul. 11 tego listopada
Słupsk

Bardzo dobry lekarz,oddany pacjentowi, uczynny i uprzejmy . Obsługa leczenia najwyższym poziomie. Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Michał Cieliński

ul. Gdańska 3
76-200 Słupsk

Bardzo dobry stomatolog, godny polecenia po za tym uprzejmy i przemiły człowiek, polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Bożena Pietras

lekarz Jacek Nacewicz

Neurochirurg

Jana Pawła II 1/42
Słupsk

Doktor bardzo profesjonalny Operował metodą ALIF Od operacji brak bólu, żyje normalnie, bez tabletek Dziękuję
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Maciej Nikodemski

Lekarz medycyny ratunkowej

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Świetny lekarz, pełen empatii i zaangażowania. Poświęca pacjentowi uwagę w stu procentach. Rzeczowy, stara się wszystko wyjaśnić i odpowiada na wszystkie pytania. Człowiek z powołania.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Henryk Sztykowski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Zdrowia SALUS
Zielona 8
Słupsk

Jestem pod stałą opieką poradni proktologicznej w Salusie od 2004roku i jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Lekarz praktycznie przy każdej wizycie kieruje mnie na badania dodatkowe, żeby na bieżąco śledzić i szybko wyłapać wszelkie odstępstwa od norm. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę i z reguły termin jest dotrzymywany (chociaż sporadycznie zdarza się, że trzeba poczekać. Jeden raz czekałem nawet 1,5 godziny, ale to był naprawdę przypadek wyjątkowy).

lekarz Stanisława Grodecka

Laryngolog