Lekarze Słupsk

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLO w Słupsku
ul. Wileńska 30/g.109
76-200 Słupsk

Świetna Pani Doktor :) Jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, zawsze uśmiechnięta i bardzo miła, bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć na czym polega choroba, przebieg i leczenie. Najlepszy lekarz jakiego miałam :) gorąco polecam :)

lekarz Anna Grzybowska-Skrodzka

ul. Stefana Banacha 53i
76-200 Słupsk

Nie polecam! W Grudniu byłam u Pani doktor z Medicover. Została zrobiona mi Cytologia , jak poprosiłam o sprawdzenie piersi Pani doktor stwierdzała że najpierw muszę dowiedzieć się czy mam to w pakiecie Medicover. To nie Żart! Wyniki z cytologii przyszły w styczniu zostałam poinformowana o ich złym wyniku przez telefon. Umówiła mnie Pani na drugą wizytę i badania dokładniejsze, aby stwierdzić czy mam wirus HPV (ponieważ może być rak). ...

lekarz Anna Adamczyk - Wasek

ul. Królowej Jadwigi 13/29
76-200 Słupsk

Jestem dopiero po pierwszej wizycie, natomiast na pewno zostanę przy pani dr. Miła, ciepła, kompetentna kobieta z poczuciem humoru. Widać że wie czym się zajmuje i że robi to z pasją i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr hab. n. med. Anna Polak

Laryngolog

Jana Pawła2
Słupsk

Nie polecam !!! wizyta 200 zł , Pani doktor powiedziała że córka ma wirusowe zapalenie gardła , a dziecko już bolało ucho, głowa . Na następny dzień trafiliśmy do szpitala z zapaleniem ucha (
Opinia dodana przez: Anonim4
A ja jestem zadowolona z wizyty u pani Doktor Jolanty Tomaszewskiej. miałam skierowanie na NFZ na opadające powieki .zostałam przyjęta przez Panią Doktor bardzo milo dokładnie zostałam zbadana bez pospiechu i wszystko mi wytłumaczyła nawet zakwalifikowałam się na zabieg w ciągu 3 tygodni .nie zauważyłam tych negatywnych cech co niektórzy wypisują .w każdym razie ja polecam Panią doktor i przychodnie SALUS bo słyszałam wiele dobrych opinii i dlatego chciałam skierowanie ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Lewicka-Kisiel

Laryngolog

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Bardzo miła i przyjemna Pani doktor. Moje dziecko przestawało słyszeć i nie był to problem laryngologiczny tylko alerologiczny co właśnie odkryła Pani doktor, mimo że wcześniej byłam u kilku innych lekarzy to nikt nie umiał powiedzieć dlaczego moje dziecko głuchnie. Dziś moje dziecko ma się dobrze i co najważniejsze słyszy :-). Z czystym sumieniem polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Ona

lekarz Elżbieta Barlik

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Pani doktor Elżbieta, hmm wolałabym napisać: Kochana, cudowna, zawsze uprzejma, miła z wielkim , ogromnym sercem . Oddana pacjentowi w 500% . małych pacjentów, traktuje jak swoje dzieci. Z całym sercem polecam moją kochaną Panią doktor Elzunie. Mira
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Mirosława Kłak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Spotkałam się ze złymi opiniami na temat Pani doktor już w samym szpitalu. Natomiast ja z całego serca mogę Panią doktor polecić! Dla nas była bardzo miła, uprzejma, wszystko tłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona że wraz z naszą nowo narodzoną córcia trafiliśmy właśnie na nią
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Wioletta Klim

Psychiatra

ul.Morcinka
76-200 Słupsk

Niestety, doktor kompletnie nie wysłuchała tego co mówię, przyszłam z podejrzeniem adhd brakiem skupienia i nadpobudliwością dostałam lek na depresję którego efekty uboczne to wlansie nadpobudliwość zdenerwowanie brak skupienia.. po 7 dniach w pracy byłam w 90% bezproduktywna, na dodatek nie mogłam się kompletnie dodzwonić ani umówić na wizytę aby szybko zejść z leku. To mój pierwszy kontakt z psychiatra, myślę że złym wyborem było NFZ . Nigdy nie popełnię ...
Opinia dodana przez: Dagmara

dr Michał Kisiel

ul. Kotarbińskiego 12/2
76-200 Słupsk

Kategorycznie nie polecam tego lekarza :niekompetentny ,arogancki ,kiedy przyszłam do niego na wizytę nawet nie powiedział mi co mi jest ,bezczelnie i chamsko zbaczając z tematu drążył temat mojej tuszy i wagi ciała nasmiewając się ze mnie. -Źle ustalili mi termin porodu ,przez co po rozwiązaniu ciazy wpisali mi w szpitalu że dziecko urodziło się mi w 38tygodniu . -Przez całą ciążę nie odpowiedział mi na pytanie czy to jest ...
Opinia dodana przez: Anonim 5555
długoletnie noszenie aparatu, z ujemnym skutkiem- w trakcie wystąpiły komplikacje... "komentarz lekarki był następujący- trochę się nam skomplikowało, i ja nie wiem jak wypsortować zęby, staram się jak mogę ale naprawdę nie wiem;-/" czekają mnie konsultacje i boję się pomyślec ile czasu katorgi jeszcze przede mną.... jestem zmęczona, zawiedziona i wycyckana z kasy za nic:-(

lek. dent. Iwona Januszewska-Skołysz

ul. Tramwajowa 5/5
76-200 Słupsk

Pani doktor bardzo miła. Ale wszystko co robiła u mnie i męża w zakresie stomatologii wymagało poprawki. Brak kompetencji.

lekarz Janusz Grzybowski

Internista, Gastrolog

Gabinet Lekarski Jarosław Jańczuk
ul.Prosta 1F
76-200 Słupsk

nie polecam uprzejmoscia ipodejsciem do pacjenta nie grzeszy,brak objasnienia tylko suche K92 i co z tego.

lekarz Oskar Grzeszewski

ul. Koszalińska 7b/1
76-200 Słupsk

Byłem u tego kardiologa 7 maja 2020 w sprawie występującego wcześniej bólu w klatce piersiowej, podwyższonego ciśnienia, dokładnie przedstawiłem sytuację, przyszedłem z pomiarami i opisem dolegliwości. Lekarz zrobił EKG i echo serca. Nie stwierdził wad oprócz "ujemne załamki T w odprowadzeniach V3-V5" w EKG, czym miałem się nie przejmować. Umówił się na próby wysiłkowe na 14 maja. 12 maja tj. 5 dni po wizycie u pana Oskara wylądowałem w szpitalu ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Maciej Zbyszkowicz

Psychiatra

Ambulatorium z Izbą Chorych
Sądowa 1
76-200 Słupsk

Nie chce mi się wierzyć w te złe opinie,znam doktora Zbyszkowicza wiele lat,super lekarz,super człowiek Zawsze mogłam na niego liczyć ja jak i moja rodzina czy znajomi !
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Maria Dziuban

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Unikać jak ognia! Może wiedza lekarska kiedyś tam była ale czasy świetności już dawno za nami. Na wizycie wydarzyło się tak dużo że ciężko mi wszystko opisać. Pani doktor zamiast zająć się badaniem pacjenta tłumaczyła mi bardzo szczegółowo dlaczego jestem złą matką i jakie niepełnosprawne emocjonalnie dziecko wychowam (na pewno będzie miało adhd). Wyszłam z łzami w oczach, na pewno nie wrócę.

Dorota Sumińska

Neurolog, Neurolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa
Wojska Polskiego 49
76-200 Słupsk

Kobieta bez serca .Zero Empatii . Zero Kompetencji.Omijać szerokim łukiem.Leczyla moją Mamę ,po czym wypisała z krwiakiem w głowie.Jedyne co zrobiła to leczyła ja na jakiś stan zapalny.
Przyszedłem w celu dostania orzeczenia lekarskiego które było mi potrzebne do prawo jazdy a dostałem jedynie załącznik który w niczym mi nie pomoże. Zamiast uświadomić pacjenta że nie ma takiej możliwości otrzymania to pani doktor z przyjmuje i naciąga na spore koszta.

lekarz Małgorzata Piotrowska

Onkolog, Radioterapeuta

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Z przykrością muszę stwierdzić, że pani doktor nie toleruje leczenia niekonwencjonalnego. Do tego stopnia, że prosić się musieliśmy o tomografię komputerową. Jak wynik po trzech miesiącach wyszedł taki, że guz zmniejszył się z 57 mm na 7 mm, to nawet nie pogratulowała pacjentowi. Stwierdziła, ze leczenie się kończy w tym momencie, bo pacjent wyśmienicie się czuje i nie ma potrzeby leczenia. Więc wkroczyłam ja. Drugie skierowanie dała z łaski, po ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bożena Sitkiewicz

ul. Adama Mickiewicza 35
76-200 Słupsk

Ta pani lekarz nie powinna mieć w ogóle kontaktu z pacjentem, arogancka, nastawiona na "nie". NIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Jacek