Lekarze Słupsk

dr Izabella Nisiewicz-Jacek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Izabella Nisiewicz-Jacek
ul. W.Polskiego 50/117
76-200 Słupsk

Nie polecam bez kompetencji wmawianie wady wzroku której się nie ma źle przeprowadzona wizyta antypatyczna.wiekszosci pacjentom zaleca kupno okolarow z których i tak się nie korzysta bo są źle dobrane.

lekarz Marek Obidziński

Chirurg ogólny, Okulista

OKOsfera. Gabinet Okulistyczny, Salon Optyczny
Al. Wojska Pol. 2a/1a
76-200 Słupsk

Bardzo dobry okulista. Wykazuje się dużą wiedzą w leczeniu . Dla pacjętów jest uczynny i uprzejmy .Polecam tego lekarza innym pacjentów
Opinia dodana przez: Witold

dr n. med. Zoran Stojcev

al. Sienkiewicza 5a lok. 2a
76-200 Słupsk

Trafiłem do Szpitala Czerniakowskiego na oddział Chirurgii Onkologicznej pod opiekę prof. dr hab. n .med. Zorana Stojčeva. Moja choroba obawiała się krwotokami do dolnego odcinka pokarmowego. W moim przypadku diagnoza była natychmiastowa Guz zapalny zagięcia śledzionowego powikłanego ropniem otrzewnej. Po sprawdzeniu dokumentacji medycznej z innego szpitala, w którym przebywałem łącznie 2 tygodnie i w którym nie podjęto żadnego konkretnego leczenia, tego samego dnia, w którym przyjęto mnie do szpitala trafiłem ...
Opinia dodana przez: Marcin Bawolik

lekarz Krzysztof Goertz

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Czas nie ma dla niego znaczenia - poświęca pacjentce tyle uwagi, ile trzeba. Ciągle się szkoli i to widać po poradach, jakich udziela - usuwa nadżerki praktycznie "od ręki", wykonuje usg i badanie piersi. Gabinet nowocześnie wyposażony, cała przychodnia też. W ciąży na wizyty szłam z kartką zapisaną pytaniami i wątpliwościami - nie było problemu, wszystko tłumaczył. Zlecił jedno proste badanie krwi, które ujawniło problemy z zajściem w ciążę - ...

lekarz Wanda Dużej-Kajewska

Wesołowskiego 13
76-200 Słupsk

W naszym przypadku Doktor zawsze pomocna, na miejscu lub telefonicznie. Zaufanie mam pełne. 😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Piliszczuk

Norwida 45
76-200 Słupsk

Niestety lekarz ten na przestrzeni lat bardzo zmienił się, od 15 lat zabiegany pomiędzy kilkoma pracami, bardzo często nieobecny w tzw. państwowej przychodni na ul. Woj. Polskiego. Przez co jest zmęczony, rozdrażniony, skryty! małomówny i niestety skrycie zawzięty! nie można z nim porozmawiać. 26 lat temu był zupełnie inny, zmienił się na gorsze. Pomylił się też przez nadmiar pracy, zmęczenie, w dawce, przez co plamiłam. Był dla mnie oschły, żeby ...
Opinia dodana przez: Ewa

Justyna Hinz-Rogowska

Włodkowica 18
76-200 Słupsk

6 lat temu miałem leczenie kanałowe i dwie koronki u dr Justyny. Genialny stomatolog, leczenie trwało prawie pół roku (miałem problem z przyjęciem jednej koronki), wizyty umawiane prawie co tydzień. Najlepsze wizyty dentystyczne w moim życiu, profesjonalne podejście, bardzo miła Pani :) Nie mam problemów z wyleczonymi zębami, wszystko jest w najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

dr Ewa Kolakowska

Endokrynolog, Internista

76-200 Słupsk

Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą. Kompetentna, życzliwa, zawsze poświęca pacjentowi wiele czasu żeby przeanalizować problem i znaleźć rozwiązanie, godna zaufania, polecam.

lekarz Wojciech Galla

Chirurg naczyniowy

76-200 Słupsk

Cóż tu pisać. Pierwszy raz spotkałem tak empatycznego , dociekliwego i zaangażowanego lekarza. Nie bez powodu wybrałem właśnie dr Gallę. Wczesniej wiele dobrego o nim słyszałem. Pan doktor bardzo sie stara nawiazać koleżeński a nawet przyjacielski kontakt z pacjentem. Czasem rzuci dowcipem. Stres , lęk mijają błyskawicznie. Wizyta przebiega jak spotkanie ze starym dobrym znajomym. Gastroskopia wykonana przez dr Gallę przebiegła sprawnie . Choć badanie jest nieprzyjemne , cały czas ...

lekarz Irena Moszczyńska

Dermatolog, Wenerolog

Armii Krajowej 36
Słupsk

Gorąco polecam razem z mężem korzystamy z usług u Pani Aleksandry od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni jak dla nas pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Dante

Katarzyna Wasak

Ortodonta, Stomatolog

Nowowiejska 3 lok. 32
76-200 Słupsk

Pani dr. Katarzyna, to bardzo dobry specjalista ortodoncji. Polecam każdemu kto potrzebuje leczenia wady zgryzu. Efekty leczenia wady zgryzu są już widoczne, po kilku miesiącach. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i pomoże, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie ze względu na przystępną cenę i podejście do klienta.
Opinia dodana przez: Stanisław
Pani doktor sympatyczna i ciepła osoba . Poświęca dużo czasu na wizytę Dokładnie wyjaśniła leczenie choroby , stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie . Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Polecam gabinet pani doktor . Pacjentka z Ustki

lekarz Daria Czeran

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Domowy"
Hugona Kołłątaja 31
76-200 Słupsk

Pacjentką Pani Doktor Darii jestem ponad 2 lata, już po zapisaniu się i pierwszej wizycie wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Wiedza, empatia , komunikacja, dokładność i sposób leczenia dawały mi i dają poczucie bezpieczeństwa (wreszcie nie muszę ciągle przypominać na co jestem uczulona). Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, oprócz dolegliwości fizycznych, byłam słabsza psychicznie i tutaj znowu Pani doktor zajęła się mną troskliwie, poświęcając nawet swój ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marzena Buss

Dermatolog

ul. Prosta 1/5E
76-200 Słupsk

Byłam pacjentką p. doktor kilka lat temu. Zabieg usunięcia wszelkich narośli skórnych przeprowadziła szybko i prawie bezboleśnie. Wszystko zagoiło się migiem, a po zabiegu nie pozostał żaden ślad. Mam zamiar skorzystać z usług dr Buss w tym roku, bo pozostawiła po sobie dobre wrażenie (i efekt). Wcześniej podobne zabiegi dokonywał doktor jednej z renomowanych klinik w Gdyni (wszystko prywatnie!), ale dojazd i poświęcony czas nie był tego wart, ceny porównywalne, ...
Opinia dodana przez: Danka

lekarz Jacek Święch

ul. Kopernika 37b
76-200 Słupsk

Chodzę do pana dr od lat, jest znakomitym specjalistą pod każdym względem, gorąco polecam. Przy okazji serdecznie pozdrawiam pana doktora.
Opinia dodana przez: Alicja
Pani Joasia jest najlepszym lekarzem rodzinnym, bardzo dużą wiedzę lekarską i o dużą wiedzę o tabletkach i lekarstwach i wie o wszystkich chorobach i bardzo dobrze leczy pacjenta. Bardzo polecam!!!
Opinia dodana przez: Stanisław

Danuta Nawrocka

Ortodonta, Stomatolog

Kopernika 2 lok. 1
76-200 Słupsk

Chodzę do Pani Dr od 2 lat, niedługo już ściągam aparat. Jestem niesamowicie zadowolona!!!Zawsze ma czas, zawsze uśmiechnięta, zawsze pomocna, emanuje spokojem i pozytywną energią:)A ząbki mam jak perełki dzięki niej, polecam ją każdemu

lekarz Joanna Sikorska

Psychiatra

Lutosławskiego
Słupsk

pani Doktor jest super mila sympatyczna osoba. pomogła mi bardzo a leczę się już ponad 8 mcy i już jestem na prostej dzięki tej Pani Doktor .
Opinia dodana przez: ona31

lekarz Ryszard Kwiatkowski

Onkolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Jest wspaniałym lekarzem, całym sobą poświęcającym się pacjentom. Wytłumaczy problem i spełnia oczekiwania pacjenta. Wystarczy, że raz ma do czynienia z pacjentem, pamięta specyfikę jego choroby. Jest uprzejmy, mam do niego pełne zaufanie. W swojej pracy jest szybki, rzeczowy i kompetentny. W interesie pacjentów byłoby, aby jak najszybciej wyzdrowiał i wrócił do pracy. Jego wiedza budzi wielki szacunek.

lekarz Joanna Nachyła

Psychiatra

Wiejska 26
76-200 Słupsk

Najlepsza psychiatra ! Bardzo się cieszę że właśnie na tą Doktor trafiłam. Bardzo uprzejma kobieta. Można poczuć od razu żeby się otworzyć... Trafnie dobrała mi P.Doktor leki
Opinia dodana przez: Patrycja