Lekarze Słupsk

lekarz Rafał Iwaszko

ul. Filmowa 3B
76-200 Słupsk

Najlepszy lekarz pod Słońcem. Ciesze sie, że trafiłam do dr Iwaszko Rafał. Kompetentny, zawsze pomocny, cierpliwy oraz wyrozumiały. Polecam z całej serca.

lekarz Jacek Laskus

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Pan Doktor- godny polecenia. Czlowiek , ktory zna sie na tym co robi. Wspiera czlowieka, tlumaczy i podtrzymuje na duchu. Liczy sie dla niego dobro pacjenta i ma dla niego zawszu czas. Zostalam objeta wspaniala opieka , pomoca i wsparciem w tym trudnym dla mnie czasie. Operacja przebiegla prawidlowo i okres ten wspominam w miare mozliwosci dobrze. Polecam z calego serca Dr Jacka Laskusa , podchodzi do pacjenta "po ludzku" ...
Opinia dodana przez: Krystyna

mgr Wioletta Wiczkowska-Etmańska

Seksuolog, Psycholog

Przychodnia Rejonowa
Wojska Polskiego 49
76-200 Słupsk

Pani Wiola to widać psycholog z powołania jak i przyjaciel chętnie chodziłem do Niej i rozmawiałem o trudnych problemach bo wiedziałem, że wysłucha, nie oceni a pomoże.Jest przesympatyczną osobą dla której nie są ważne pieniądze tylko zdrowie i uczucia drugiego człowieka. Dziękuję za wszystko Pani Wiolu :)Polecam wszystkim, którzy potzrebują psychologa
Opinia dodana przez: Tomasz Słupsk
Miałem przyjemność poznać tę Panią i skorzystać z jej pomocy. Widać, że jest to psycholog z powołania, a nie z łapanki. Miła, cierpliwa, uprzejma, uważnie słucha, co się do niej mówi, nie poucza, nie moralizuje, stara się zrozumieć, co w człowieku siedzi. Już po pierwszej wizycie człowiek czuje się lepiej.

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
76-200 Słupsk

naprawde godny polecenia, miły, uprzejmy i kompetentny.

dr Jarosław Witman

Ortopeda, Traumatolog

Dział Pomocy Doraźnej
Obrońców Wybrzeża 2
76-200 Słupsk

Proszę Państwa ,mój syn ,który ma dzisiaj 23 lata i poważną chorobę genetyczną, dzięki temu Panu funkcjonuje.Historia choroby mojego syna sięga 1989r.Kiedy poraz pierwszy Pan doktor przyjął nas w Bytowie.Doktor jest wybitnym specjalistą, a poza tym dobry człowiek !!!!!!!Polecam

lekarz Elżbieta Barcikowska

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Pani Stomatolog ma w sobie ważną zaletę, gdy tylko zasiądziesz na jej gabinetowym fotelu od razu zapominasz o bólu i zastanawiasz się czy to na pewno ząb Cię boli
Opinia dodana przez: zygmunt

lekarz Aleksandra Narloch

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Mirosław Barcikowski

Kilińskiego 48 lok. 2
76-200 Słupsk

Nie polecam tego lekarza. Jakiś czas temu tak załatał mi dziurę w zębie że długi czas chodzilam z bólem, dzwoniąc tam jego asystentka poinformowała mnie że to na pewno nie od tego zęba który mi robił. Nie przyjęła na wizytę kontrolną. Poszłam do innego lekarza bo żadne środki przeciwbolowe nie działały a on musiał już zrobić kanałowe leczenie. Dzieki temu lekarzowi mam martwego zęba!!!
Opinia dodana przez: Anna

dr Jolanta Senko-Byrdziak

Reumatolog

Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i jest bardzo sumienna. Leczę się u Pani Doktor od lat i czuje się znacznie lepiej niż czułam się wcześniej lecząc się gdzie indziej.

lekarz Jarosław Jańczuk

RTG, USG

Gabinet Lekarski Jarosław Jańczuk
ul.Prosta 1F
76-200 Słupsk

Lekaż jak za dawnych czasów, miły,uprzejmy, ale ma dużo pacjentów, więc na rozmowę o chorobie nie ma czsu, on jest tylko diagnostkiem więc nie liczmy na poradę w sprawie lecznia.

dr n. med. Adam Ciemiński

Salus
76-200 Słupsk

Świetny lekarz, najlepszy wybór podczas ciąży z komplikacjami. Rzetelny, nie bagatelizuje żadnego problemu, szybkie działanie w niepokojącej sytuacji. Położna w gabinecie dodatkowo otacza opieką i wsparciem. Cieszę się, że trafiłam na takiego fachowca w swojej ciąży, która była bardzo ciężkim przeżyciem. Polecam, drugi raz dokonałabym takiego samego wyboru.
Opinia dodana przez: Agata

Jadwiga Orzoł-Szymańska

Mickiewicza 13/1
76-200 Słupsk

Nie prowadzi rejestracji, ale kolejka nie byla duza, a poczekalna przestronna i wygodna. Badanie trwalo jakies pol godziny, doktor nie spieszyla sie, sluchala co mam do powiedzenia. Jestm zadowolony.

Elżbieta Kalinowska

Dermatolog, Wenerolog

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON
pl. Dąbrowskiego 6
76-200 Słupsk

Cudowna pani doktor dociekliwa nie przepisze leków jak nie jest pewna choroby pakiet badań potwierdzający wykluczający bardzo dziękuję za pomoc jestem zdrowa dzięki pani już 20 lat

lekarz Karol Wesołowski

Centrum Zdrowia SALUS
ulica Zielona 8
76-200 Słupsk

Bardzo kompetentny lekarz. Kolonoskopia przeprowadzona w miłej atmosferze. Osoba konkretna i fachowa dzięki czemu badanie sprawnie i bezboleśnie przeprowadzone. Godny polecenia

lekarz Mirosława Turczańska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
Łokietka 6
76-200 Słupsk

Bardzo dobra, kompetentna, uprzejma. Bardzo dobry człowiek. Leczę się u niej od 30 lat i martwię się, gdzie pójdę, gdy Pani Doktor przejdzie na emeryturę.

lekarz Krzysztof Teodorowicz

Gabinet Ginekologiczny
Hubalczków 5
76-200 Słupsk

Pan doktor prowadził mi 3 ciążę.zawsze miałam komplet badań usg ,porady na co zwrócić szczególna uwagę w czasie ciąży .doktor jest taktowny i kompetentny.potrafi przeprowadzić badanie z wyczuciem,bez skrępowania dla pacjentki.zawsze dostępny pod telefonem(nie tylko w nagłych wypadkach)służy pomocą.Poświęcil mi tyle czasu ile wymagalam w bardzo pozytywnej atmosferze.Lekarz jest tylko człowiekiem i tez moze miec zły dzien,ale chyba nie ma lekarza który miałby same pozytywne opinie.Nawet gdy był na urlopie ...

dr n. med. Wioletta Marzewska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

01-211 Słupsk

Aliquam viverra ligula scelerisque felis mollis dignissim egestas nisl rhoncus. Nullam suscipit hendrerit nulla. Cras varius porta consectetur. Quisque ac lacus vitae tellus faucibus mattis ac ac massa. Suspendisse potenti. Praesent interdum rhoncus pulvinar.

Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2
76-200 Słupsk

Żadnych zastrzeżeń do wizyty i do lekarza. Człowiek godny podziwu za wyrozumiałość, za dobre i spokojne tłumaczenie przypadłości choroby. Pan Doktor spokojny i kompetentny. Polecam, polecam polecam. Cena adekwatna do wykonanych badań i wizyty. Pozdrawiam

lek. dent. Hanna Wojciechowicz - Ludwiczak

ul. Michała Mostnika 12/16
76-200 Słupsk

Korzystam z usług stomatologicznych Pani Doktor od wielu lat. Polecam ze względu na fach w ręku, dużą wiedzę, fajne podejście i uśmiech. Na fotelu zawsze czuję się komfortowo. Bardzo polecam! 10/10
Opinia dodana przez: Kinga