To jest najlepszy człowiek w śród lekarzy jaki morze być .Mogę powiedzieć,teraz że uratował mi życie

jestem wdzięczna całym sercem temu lekarzowi za to że żyję przy mojej operacji wykonał coś niesamowitego uratował moje życie

jestem wdzięczna całym sercem temu lekarzowi za to że żyję
przy mojej operacji wykonał coś niesamowitego uratował moje życie

Bardzo dobry neurochirurg nie szukam innego bo juz znalazlam i polecam kazdemu naprawde super lekarz pozdrawiam panie doktorze;;

poprostu dobry Polecam.Jestem po dwoch operacjach guza mózgu- glejak. Operowany przez doktora Druszcza oraz Doktor Aleksandrę .Dziekuje za wszystko

poprostu dobry

Kilka dni temu Doktor operował mojego znajomego,który doznał poważnego urazu głowy i miał dużego krwiaka.Od momentu przyjazdu do szpitala w ciągu 20 min.pacjent był na stole operacyjnym.Doktor nie zadawał zbędnych pytań .Po 1,5 h było już po zabiegu.Wszystkie objawy się wycofały a Pacjent wrócił do życia.Doktor operuje od rana do późnych godzin nocnych.To co robi jest niesamowite.Nazywają go Dr Judym i nie ma w tym żadnej przesady.Nigdy nie spotkałam lekarza z tak ogromną pasją i tak wielkim sercem i wiedzą.Polecam każdemu w razie problemów Dr Druszcza i leczenie w Oddziale Neurochirurgicznym w Wałbrzychu .

Wspaniały lekarz, mam do niego wielkie zaufanie, w tym roku przeprowadził dwie operacje na moim kręgosłupie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim szukającym pomocy Pana doktora.

jest wspaniałym lekarzem operował mnie cztery lata temu miałam guza mózgu oponiaka i strasznie cierpiałam.Teraz czuję się świetnie i nadal korzystam z porad doktora Druszcza.

witam miałem do czynienia z doktorem Druszczem jest naprawdę dobrym lekarzem tylko obiecał mi coś i nie dotrzymał słowa...

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Wałbrzych"?

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
ulica Myśliwska 13
58-540 Karpacz
ul. Stefana Okrzei 1a
58-580 Szklarska Poręba
Zakład Rehabilitacji Leczniczej Orthos-Sport Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ulica Wrocławska 2a
Wrocławska 16 (Viadent)
Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich
ulica Bolesława Chrobrego 5
57-200 Stoszowice
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój
Orłowicza 48
58-309 Wałbrzych
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowy Sobięcin"Sp z o.o. Przychodnia Zdrowia Nr 1
Kosteckiego 2
Adama Bochenka 12
Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica
A2 Clinic A.Krawczyk-Jagmin, A.Kosińska sp. j.
Broniewskiego 87a