dr n. med. Adam Zaborowski

Neurochirurg

10.04.2014 r. miałam operację guza kanału kręgowego TH. Strasznie się bałam ale wszystko się udało. Pan doktor przed operacją pokazał mi na monitorze jak będzie wyglądał zabieg. Po operacji interesował się jak się czuję i czy wszystko w porządku. Godny polecenia. Dał mi nowe życie bez bólu i będę jego dłużniczką do końca życia.

MIALAM JUZ 3 OPERACIE I NIC NIE POMOGLO CHCIALA BYM ZEBY ZAJOL SIE MNA DR ZABOROWSKI ALE NIE STAC MNIE NA PRYWATNE WIZYTY U DOKTORA OBECNIE PO OSTATNIEJ OPERACJ CZEKAM NA REZONAS ALE DO KONCA ROKU NIE MAM SZANS GO ZROBIC I BOJE SIE ZE BEDE JEZDZIC NA WOZKU BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA JUZ NIE WIEM CO ZROBIC LECZE SIE U DR TOMASZEWSKIEGO

Bardzo dobry lekarz szybka diagnoza męża i operacja .Szkoda że personel pielęgniarski na oddziele neurochirurgi pozostawia wiele do życenia .

Wspaniały człowiek i lekarz! Przywrócił mi radość życia bez bólu. Z głębokim przekonaniem polecam tego neurochirurga.

Rok temu miałam operację kręgosłupa, operował mnie dr Adam Zaborowski. Dzięki tej operacji zapomniałam co to jest ból. Dr Zaborowski to świetny specjalista, bardzo dobry i przemiły człowiek, godny polecenia. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.

Jestem z Poznania,kilka lat temu dr Zaborowski mnie operował miałam wtedy zaledwie 22lata,przyjął mnie bardzo miło,ciepło i srdecznie,potraktował mnie poważnie za co jestem mu bardzo wdzięczna,tłumaczy rzeczowo i spokojnie.Pierwsza Nasza rozmowa odbyła się przez telefon,gdy go usłyszałam to mogę szczerze powiedzieć,że już wiedziałam iż w końcu zdecyduję się na operację,wzbudził moje zaufanie.Podczas drugiej mojej wizyty w Grudziądzu również był miły,spokojny i rzeczowy. Jest godny zaufania,Panie dr bardzo dziękuję.

Jest godny zaufania,Panie dr bardzo dziękuję.

Doktora Zaborowskiego znam wiele lat pierwszy raz operował mnie jeszcze w Bydgoszczy gdy byłem nastolatkiem z powodu guza kanału kręgowego, później tych operacji było więcej ostatnia chyba z 8 lat temu. Uważam że jest to najlepszy neurochirurg i wspaniały człowiek nigdy nie poddał bym się już zabiegowi który miałby poprowadzić inny lekarz. Dziękuję panie doktorze Maciej.

Maciej.

Wspaniały lekarz,specjalista i człowiek.Jestem pełna uznania dla tego specjalisty i śmiało mogę powiedzieć że pierwszy raz w swoim życiu spotkałam tak bezinteresownego lekarza.

Bardzo miły i ciepły człowiek,gdy go zobaczyłam pierwszy raz w szpitalu na konsultacji od razu wiedziałam że nikt inny nie będzie mnie operował.Jest to człowiek dusza,polecam go wszystkim którzy potrzebują b.dobrego neurochirurga.Obym więcej takich lekarzy!!!

Lekarz o najwyższym stopniu profesjonalizmu,miły ,uczynny o wspaniałym podejściu do pacjentów.Oby takich lekarzy było jak najwięcej:)) Z podziękowaniem wdzięczna pacjentka Marzena

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Grudziądz"?

Regionalny Szpital Specjalistycznyw Grudziądzu

Legionów 44