lekarz Agnieszka Sobel-Juszczyk

Dermatolog

Rewelacyjna pani doktor. Jeszcze na tym świecie istnieją naprawdę wspaniali specjaliści. Wyrozumiała potrafi słuchać. Podczas rozmowy czułam sie jakbym ja znała już od dawna i przede wszystkim pomogłam mi z uciążliwym problemem dotyczącym ust. Naprawdę polecam.

Bardzo polecam Panią doktor ;) Walczę od lat z grzybicą paznokcia i w końcu leki zaczęły pomagać. Przesympatyczna, miła i kompetentna kobieta ;)

Bardzo dobry lekarz!!! Przy pierwszej wizycie lekarka od razu zdiagnozowała mi trądzik różowaty!!! Pomimo, iż wcześniej odwiedziłam wiele gabinetów dermatologicznych, nikt z innych lekarzy nie podjął właściwego leczenia. Dzięki Pani dr Sobel moja skóra na twarzy zaczyna dochodzić do normy. Dziękuję:)

Ta lekarka dokladnie wytlumaczyla co mi dolega i zalecila leczenie,ktore bylo skuteczne.Poza tym cierpliwa i przemila osoba.Godna polecenia.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor która pomogła mi się uporać z moim skurnym problemem .

Miełem dużo szczescia,że trafiłem do tej pani doktor.Bardzo dokladnie wytłumaczyła mi wszystko o mojej chorobie,czego wcześniej nie byłem swiadomy.Leczyłem sie juz u wielu lekarzy,niestety bez specjalnego efektu.Teraz moja skóra wygląda dobrze,dzięki tej pani doktor.Świetny specjalista!

Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim. Pani doktor jest świetną specjalistką i zna się na rzeczy, naprawdę warto.

Lekarz, który w 100% spełnił moje oczekiwania.

Lekarz, który w 100% spełnił moje oczekiwania.

wyleczyła mnie szybko i skutecznie z moich dolegliwości

wyleczyła mnie szybko i skutecznie z moich dolegliwości

Kompetenty lekarz, kompelksowo podchodzi do problemu.

Kompetenty lekarz, kompelksowo podchodzi do problemu.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Wodzisław Śląski"?

Kubsza 28a
Wodzisław Śląski