mgr Agnieszka Zalewska

Logopeda

bardzo miła i zaangażowana Pani, mój syn ma generalnie problemy ze współpracą ale z Panią Agnieszką nie było takich sytuacji- ma bardzo dobre podejście do dzieci.Bardzo kompetentna osoba, która zwróciła moją uwagę na trzeci migdał i zaleciła wizytę u laryngologa, dała na niego namiary i teraz syn jest już po zabiegu

Pani Agnieszka współpracuje z ośrodkiem, do którego jeżdżę z moim dzieckiem na turnusy rehabilitacyjne. Zawsze wybieramy zajęcia u Pani Agnieszki, mój syn Ją uwielbia, ja jestem JEJ wdzięczna za wszystkie wskazówki i efekty pracy. Dziękujemy Pani Agnieszko!

Wciąż poszukujesz "Logopeda Płock"?

Specjalistyczny Gabinet Logopedyczny
Baczyńskiego 3 lok. 71
09-409 Płock

Żory
LogoVita
09-402 Płock
Revital
os. Sikorskiego (I piętro w budynku Przychodni Rejonowej NZOZ)
44-240 Żory
Gabinet logopedyczno - pedagogiczny