Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Jeśli macie zęba do wyrwania i wydaje wam się, że ten ząb jest w tak kiepskim stanie, że lekarz będzie ciął, drapał, podważał, szył, szukał korzeni, itp To uwaga tylko tak się wam wydaje! Mój ząb był w tragicznym stanie, a raczej to co z niego zostało, ale Pani doktor pozbyła się go raz dwa, już po dwóch godz jadłam zupkę w domku, z nadal zdrętwiałą szczęką, znieczulenie mają zabójcze, nic nie boli, nic nie poczułam. Od tej pory to jest mój dentysta. Polecam innym strachliwym jak ja.

Czy na pewno była Pani u Pani dr Osuch? Termin wydania opinii się nie zgadza. Jest to mało prawdopodobne, żeby nie poinformowała pacjentki ale raczej to nie o nią chodzi.

Niewiarygodne ale prawdziwe - na Fundusz Pani doktor usunęła mi wszystkie 4 ósemki. Przeżycie obiektywnie straszne, ale czułam, że jestem w dobrych rękach.

Pani doktor przeprowadzła leczenie mojego dziecka w znieczuleniu ogólnym. Polecono mi tą przychodnię i cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałych lekarzy. Nie odmówili przyjęcia mojego dziecka z bólem z dnia na dzień i zabieg wykonali perfekcyjnie- zarówno pani doktor i pan doktor od uśpienia, który prowadził zabieg. Bardzo się bałam o syna ale teraz wiem, że niepotrzebnie. Serdecznie polecam.

Nieprawdopodobne, ale ta kobieta wyrywa "trudne" zęby zanim pacjent się zorientuje, że już działa znieczulenie. Jestem nadwrażliwcem w kwestii własnego uwielbienia, z zajęczym strachem siadam na fotelu. Do tego lekarza wróciłabym wręcz z przyjemnością!

Każdy lekarz musi budzić zaufanie. To właśnie w jego rękach pozostawiamy nasze zdrowie i dobre samopoczucie .Jak mawiał Homer „Jeden doświadczony lekarz wart jest stu wojowników. „ Dziękuję za fachową pomoc chirurgiczną

Najlepiej wyrywa zgniłe zęby w Jeleniej. Nic nie bolii w trakcie i po.

Najlepiej wyrywa zgniłe zęby w Jeleniej. Nic nie bolii w trakcie i po.

Pełen profesjonalizm, miło, bezboleśnie,a zabieg skomplikowany był.Mam pełne zaufanie. Szczerze polecam!

fach w ręku a to się najbardziej liczy

fach w ręku a to się najbardziej liczy

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Jelenia Góra"?

Beata Jabłońska

Chirurg stomatolog