lekarz Andrzej Hrynkiewicz

Neurolog

Prawdziwy lekarz z powołania. Pierwszy raz trafiłam na takiego specjalistę. Cierpliwy, uprzejmy, dążący do wyjaśnienia przyczyny, choroby. Lekarz godny zaufania z sercem na dłoni. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Taki lekarz to skarb.

lekarz o stoickim spokoju, uprzejmy i cierpliwy z godnym zaufania podejściem do pacjenta, który poświęca dużo czasu pacjentowi.Dla mnie to jest komfort psychiczny,że mogę lekarzowi opowiedzieć o swoich dolegliwościach i jestem spokojnie wysłuchana.Polecam wszystkim Pana doktora

Lekarz do którego mam pełne zaufanie.Przy moim pierwszym spotkaniu z nim myślałam ,ze to nie Andrzej a Anioł Hrynkiewicz.Niezwykle kulturalny i cierpliwy człowiek.POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA!

jPan doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale bardzo fajnym facetem.Wizyta w jego gabinecie to sama przyjemnosc.Zeby tylko, ,woda sodowa nie.......,,Rumianka

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rumia"?

Radiologica Net
Rumia
Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia
NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
10 Lutego 23
81-589 Gdynia
ul. Kazimierza Porębskiego 21/19
ul. Kazimierza Porębskiego 21/19
80-180 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
ulica Szkolna 4
84-207 Bojano