mgr Andrzej Rusek

Rehabilitant

Do Pana Andrzeja zgłosiłem się z ostrym bólem pleców.Okazało się że mam ostry problem z dyskiem.Pierwsza wizyta trwała prawie godzinę.Zostałem dokładnie zbadany a potem wyszukano mi pozycje przeciwbólowe co było dla mnie bardzo ważne gdyż nie spałem przez ostatnie 2 noce.Potem miałem masaż i P Andrzej wykonał pierwsze leczenie na dysk. Na koniec dostałem zalecenia do domu.Na 2 wizytę przyszedłem z bólem o 50 % mniejszym.Cała terapia zajęła 3 wizyty.Jestem bardzo zadowolony.Polecam z całego serca.P Andrzeju Dziękuję. BZ

Pan Andrzej jest fachowcem w każdym znaczeniu tego słowa . Jest bardzo dokładny zarówno w trakcie rozmowy,badania jak i terapii.Tłumaczy wszystko co jest związane z leczeniem. Przeszłam u niego rehabilitację kolana po rekonstrukcji więzadła krzyżowego i terapię problemu dyskowego.Dzięki p.Andrzejowi mogę znowu robić to co lubię - chodzić po górach i grać w kosza.Polecam i pozdrawiam.Ewa

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Tarnów"?

Reha Medica
DRUŻBACKA