dr Anna Jurkowska

Ortodonta

Na pierwsze pytanie odpowiedziałam "raczej tak" z tego względu, że jeszcze nie skończyłam leczenia. Za mną rok i 8 miesięcy. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z postępów. Oprócz tego, że doktor Jurkowska jest dobrym specjalistą, to do tego jest bardzo komunikatywna, miła i można z nią pogadać nie tylko o zębach. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Denerwuje mnie troszkę jedna tylko rzecz: nie chce mi powiedzieć kiedy koniec leczenia:(. Poza tym wszystko super

Poza tym wszystko super

Byłam na razie na konsultacji przed założeniem aparatu ale już bardzo ale to bardzo polecam. Nie dość że bardzo miła, to jeszcze wszystko rzeczowo tłumaczy i odpowiada na każde pytanie.

Pani doktor to bardzo miła osoba, przy której czuję się bezpiecznie podczas zabiegów. Gorąco polecam!

Bardzo ładnie wyprowadziła moje krzywulce.

Bardzo ładnie wyprowadziła moje krzywulce.