dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulista

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.

Polecam doskonałego fachowca.

Jestem pacjentką Pani dr Anny Rogowskiej Godeli. Pani dr jest lekarzem wysokiej kultury i klasy.Niesamowicie cierpliwa,ciepła i kompetentna.Ma olbrzymią wiedzę,którą potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć.Cieszę się,że spotkałam taką osobę na swojej drodze.Dziękuję Pani Doktor.

Jestem pacjentką Pani Doktor od dwóch lat, bardzo mi pomogła i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu. Jest lekarzem z powołania, a jej gabinet jest świetnie wyposażony. Warto wiedzieć, że na wizytę można zapisać się przez internet i że każda wizyta, bez względu na ilość przeprowadzanych badań, kosztuje tylko 100 złotych. Gorąco polecam.

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego i uprzejmego lekarza w żadnej specjalizacji z którą miałam do czynienia. Gorąco polecam.

Dołączam się do tego co zostało już napisane o Pani doktor. Ma naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta, jest cierpliwa, uprzejma, wszystko wyjaśnia i przede wszystkim nie zostawia osoby, aż do pełnego wyleczenia, o ile to tylko możliwe.

Znakomity lekarz i człowiek. Dobry diagnosta, etyczna, kompetentna. Jeden z najlepszych lekarzy specjalistów jakich znam. Godna polecenia

Swietny specjalista. Bardzo gorąco polecam.Mam bardzo dużą wadę wzroku i tylko ona podeszła do mnie jak prawdziwy specjalista i dobrała mi odpowiednie okulary. Lekarze z którymi się spotkałam przyjmujący na NFZ są beznadziejni a uprawnienia dostali za łapówkę. Kompletnie się na niczym nie znają ( jeden z nich przepisał mo krople do oczu za 150 zł dla osób starszych a ja mam dopiero 25lat!!!! Jak się okazało krople które i tak nic nie pomogły!!!!) Pani doktor jest rewelacyjna :) komplet badań w cenie wizyty i ma świetne podejście do dzieci. Dobierała okulary również mojemu 3letniemu synkowi a to nie było proste.

Światowy poziom w naszym powiatowym mieście. W swoim prawie pięćdziesięcioletnim życiu nie spotkałem się z tak fachową obsługą lekarską. Pełne badanie (nawiasem mówiąc nie przypuszczałem, że aż tak można badać oczy - dno,ciśnienie, pole widzenia itp), ogromna staranność w doborze okularów, miło i sympatycznie. Dodatkowo wszystko na miejscu - od badania po okulary. Cieszę się, że można w końcu umówić przez internet wizytę na konkretną godzinę. Gorąco polecam Paweł Śmieiński

Gorąco polecam
Paweł Śmieiński

Serdecznie polecam Panią Doktor. Jest w pełni zaangażowana w sprawę każdego pacjenta. W ramach wizyty wykonała mi wszystkie badania, a także zamówiła specjalnie dobrany komplet soczewek testowych (10 par)na próbę. Wykonuje także w tej samej cenie wizyty badania psychoteczniczne, wydaje orzeczenia. Jeszcze raz gorąco polecam i ja z pewnością lekarza już nie zmienię!

Byłam u innych lekarzy, ale dopiero pani doktor zdiagnozowała wadę wzroku u mojego syna. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Częstochowa"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska