dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulista

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.

Polecam doskonałego fachowca.

Jestem pacjentką Pani dr Anny Rogowskiej Godeli. Pani dr jest lekarzem wysokiej kultury i klasy.Niesamowicie cierpliwa,ciepła i kompetentna.Ma olbrzymią wiedzę,którą potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć.Cieszę się,że spotkałam taką osobę na swojej drodze.Dziękuję Pani Doktor.

Znakomity lekarz i człowiek. Dobry diagnosta, etyczna, kompetentna. Jeden z najlepszych lekarzy specjalistów jakich znam. Godna polecenia

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego i uprzejmego lekarza w żadnej specjalizacji z którą miałam do czynienia. Gorąco polecam.

Dołączam się do tego co zostało już napisane o Pani doktor. Ma naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta, jest cierpliwa, uprzejma, wszystko wyjaśnia i przede wszystkim nie zostawia osoby, aż do pełnego wyleczenia, o ile to tylko możliwe.

Wciąż poszukujesz "Okulista Częstochowa"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska