1,1
1,1
1,4
1,3
1,4

Podzielam opinie. Nic dodać nic ująć ten dam scenariusz. Skandaliczne zachowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W trakcie pobytu w szpitalu na oddziale dziennym oddziału psychiatrycznego i leczeniu depresji stawałam na komisji Zus o swiadczenie rehabilitacyjne umozliwiajace dokończenie leczenia. Pani doktor wysmiała mnie, że lęki co to jest? gdy chciałam coś powiedziec to ostro ucinała -wystarczy, robiła nieprzyjemne uwagi na temat mojej tuszy i kazała mi sie rozebrac do bielizny i tak mnie badała , robic przysiaby a gdy nie mogłam wstac to uwagi poniżajace, z powodu duszenia sie pogotowie odwiozło mnie do szpitala i taką dokumentacje przedłozyłam na komisji, po tym dostałam lęki ktore sa jednym z najsilniejszych i lekarz prowadzacy podwoił mi dawke leków a Pani orzecznik tez wysmiała. i oczywiscie odmowa - nie jest Pani niezdolna do pracy. Kim jest ta Pani? jakie ma uprawnienia aby wysmiewać opinie innych lekarzy? i upokarzac chorych bo po takim badaniu czułam sie jak zbity pies.

Całkowicie się zgadzam powyższymi wypowiedziami

Całkowicie się zgadzam powyższymi wypowiedziami

Podważa autorytet innych lekarzy. Jest to oburzające, że przy pacjencie komentuje opinie innych oczywiście sama sądzi, że jest alfą i omegą. Dziwię się, że pozostali lekarze jej na to pozwalają.Zero etyki lekarskiej.

zgroza i tyle brak jakichkolwiek kompetencji .widac niespełnione ambicje pani doktor po prostu nienawidzi ludzi

popieram Pana,ja też mam nadzieje ze nie leczy,tylko zajmuje się orzecznictwem,stawałem u tej pani już 2 razy na komisji,noga też mi mówiła że chrupie,zadaje głupie pytania,dlaczego dojeżdżałem do pracy,po co mi renta,dlaczego nie robie w zawodzie,glównie większej cwaniary i cygana niewidziałem w życiu,ona rządzi,inni lekarze na komisji nie mają nic do gadania,jak mi mierzyła noge,mam zanik mięśni,to kłamała że w obu są takie same,złoto ale tylko dla ZUS-u,badanie;szum w sercu,ciśnienie wysokie,noga spuchnięta,wątroba powiększona na4palce,sledziono 2tyle,zwyrodnienie kręgosłupa,zwyrodnienie stawu skokowego,wyniki nogi zle i z dna oka i ciśnienie i próby wątrobowe złe,a orzeczenie...przyszło NIE JEST NIEZDOLNY DO PRACY.Bóg zapłać pani dr i życze takich chorób jak mam ja i złamania i tak jak się czuje,z całego serca!!!a jeszcze 1,jak cos chciałem powiedzieć na komisji,to się wydarła że mam odpowiadać tylko na jej pytania,to po co ta komisja,jak pytania typu wywiad środowiskowy,dużo by pisac,ale jak w domu tak traktuje i sąsiadów,to hm...ja stawałem2razy i prawie nabawiłem się choroby psychicznej,wydziera się,lekarze z komisji widze,że do gadania niemają nic,pisze co jej pasuje,niezgodne z prawdą,brak uprzejmości,bo po co się wydzierać na kogoś,na cały zus!!!po prostu kto stanie na komisji u tej pani to współczuje!te badania powinny być monitorowane,bo pani dr,to sie nadaje do Sądy za takie traktowanie!mi po jej komisjach to psychika siada,tylko wstyd mi do psychiatry iść,człowiek chory,nie może pracować,a tu taka gehenna!!!

Badanie sprawności barku po urazie , którego skutkiem było całkowite zerwanie ściegien mięsnia nadgrzebieniowego oraz podgrzebieniowego oraz resekcja bicepsa, ograniczyło sie do zmierzenia obwodu przedramienia oraz stwierdzenia: "o chrupie" i " rzeczywiscie jest dołek". Po czym otrzymałem orzeczenie " Brak odegłych skutków urazu pozwalających na orzeczenie uszczerbku na zdrowiu" 0%! Pani doktor nie pokusiła się ani o zbadanie siły mięsni ani stopnia odwiedzenia ręki. Całkowity brak profesjonalizmu. Mam nadzieje ,ze zajmuje sie tylko orzecznictwem , bo strach pomysleć jakie byłby skutki gdyby leczyła pacjentów !