lekarz Barbara Litwin

Neurolog

Pani doktor jest bardzo sympatyczną, miłą osobą. Wszystko dokładnie tłumaczy, uspokaja, człowiek wychodzi z uśmiechem na twarzy. Zleca potrzebne badania, aby znaleźć przyczynę dolegliwości. Polecam z całym sercem, rzadko się spotyka tak serdecznego lekarza.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze leczenia ,każdy zgłoszony problem pani doktor szczegółowo wyjaśni i diagnozuje,a sposób podejścia do pacjenta wzorowy. Życzę pani 100 lat w zdrowiu, taki lekarz jest na wagę złota.

lekarz godny zaufania,polecam innym.wybitny specjalista.....200lat dla Pani Doktor,pozdrówka

Pani doktor jako specjalista bardzo dobra poswieca kazdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje aby zrozumiec swoja chorobe polecam.

Pani Doktor-rewelacyjny czlowiek,godny zaufania,do problemu podchodzi jak prawdziwy lekarz-polecam-super fachowiec.zycze PANI DOKTOR dwiescie lat zycia,bo cudowny z Nijej czlowiek:)

PRZEMIŁY LEKARZ Z POWIŁANIA A NIE Z PRZYUSU -S Z C Z E R Z E P O L E C A M i serdecznie pozdrawiam

Naprowadziła nas na trop miażdzycy naczyń i trafiła w 10, dzięki temu mamę diagnozujemy dalej, dziękuję Pani Doktor.

Pani doktor jest fantastyczna. Bardzo miła kobieta. Serdczna, która okazuje chęć pomocy. Zdecydowanie polecam.

Bardzo miła i wzbudzająca zaufanie osoba. Traktuje pacjenta z należytą uwagą, do problemu podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Prawdziwy lekarz z powołania - niestety wymierający gatunek. Tym bardziej godny polecenia !

Pani Doktor jest lekarzem który potrafi rozmawiać z pacjętami i wyjaśnić problem choroby .Jestem bardzo zadowolona z ledzenia i życzę Pani Doktor wielu sukcesów.Pacjętka Iza

Wciąż poszukujesz "Neurolog Toruń"?

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39