lekarz Bogusław Zawalich

Neurolog

Dobry specjalista trafne diagnozy ,godny polecenia !!!!! Bardzo dobre podejście do pacjenta .Cierpliwy

Dobry specjalista trafne diagnozy ,godny polecenia !!!!!
Bardzo dobre podejście do pacjenta .Cierpliwy

rzetelny , uczciwy ,kompetentny , godny polecenia . dzieki p doktorowi do dzis normalnie funkcjonuje nie siedze na wozku . z calego serca polecam bo jest godny zaufania.

Pinie potrzebuję pomocy, Bardzo proszę podajcie Państwo adres i nr tel.pod którym można umówić się na prywatną wizytę.

Pan doktor Zawalich od pierwszego kontaktu z moim mężem , spełnił wszystkie oczekiwania. Jest serdeczny , wie , na czym polega Jego zawód, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. To Pan Doktor pomógł mojemu mężowi w bardzo poważnym schorzeniu neurologicznym. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze.

Fantastyczny kontakt. Podejście do pacjenta, okazane zainteresowanie oraz sposób badania - dokładny i bez pośpiechu ( na zasadzie, następny proszę ) Wszystkim polecam!!!!

Polecam, niesamowity kontakt z pacjentem !!! Wspaniale tłumaczy o stanie chorego,jest miły,ma wiedzę z której wie jak skorzystać :) Jedyna wada-- jest trudno osiągalny :)

Polecam,
niesamowity kontakt z pacjentem !!!
Jedyna wada-- jest trudno osiągalny :)

Super specjalista,jego diagnoza na temat mojego schorzenia była postawiona jako trzecia i trafiona w samo sedno.Dzięki doktorowi wiem jak dalej kontynuować leczenie.Bardzo dziękuję i polecam wszystkim cierpiącym .

bardzo polecam, lekarz z powołania z bardzo dobym podejściem do chorego i jego rodziny

Bardzo dobry młody lekarz, świetny specjalista, doskonale dobiera leki dla pacjenta. Wyjątkowy lekarz - człowiek. Polecam

bez niego najprawdopodobniej bym nie chodziła (będąc po opieką innych szpitalnych przestraszonych lekarzy)

Wciąż poszukujesz "Neurolog Koszalin"?

Beata Wasilewska

Neurolog dziecięcy
Prywatna Przychodnia Specjalistyczna AlergoSan Maria Stanosz-Sankowska
Heleny Modrzejewskiej 13
75-721 Koszalin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino
Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
Poznańska 15
62-200 Gniezno
NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
ulica Chudoby 16 A
NZOZ "NOVAMED"
ulica Pałacowa 40
62-250 Czerniejewo
SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15
medical beta