lekarz Bożena Matuszek

Świetne podejście do dzieci. Wizyta przebiegła miło i sprawnie. Wszystkie potrzebne badania wykonane na miejscu.

Bardzo miła pani doktor, kompetentna, cierpliwa, a co najważniejsze: pomocna! W każdym razie godna polecenia :-)

Lekarz z ogromną wiedzą i doswiadczeniem, polecam. Od lat chodzę do gabinetu Pani doktor z całą rodziną.

Bardzo dobry lekarz!! Wykryła u córki wrodzona wadę wzroku, której nie potrafił wykryć inny lekarz. Lekarz godny polecenia i zaufania. Mi w końcu też ktoś przepisał okulary po których nie boli głowa i można normalne funkcjonować.

Lekarz okulista godny polecenia, przyjmuje w najlepszym optyku w Raciborzu (zakład optyczny Michał Hula). Fachowa pomoc, Pani doktor miła i z ogromną wiedzą. Okulary zawsze świetnie dobrane, oprawki pomagają wybrać sympatyczne Panie. Wykonanie i odbiór okularów bardzo szybko.

Bardzo dobry lekarz,konkretnie podchodzi do chorego wszystko dokładnie tłumaczy nie ma wrażenia ze jest zniecierpliwiona bardzo polecam!!!!trochę drogo za wizyte i jako emerytka musze niestety rzadziej przychodzic :(

Profesjonalna, konkretna przy czym sympatyczna Pani, lekarka godna polecenia.

Profesjonalna, konkretna przy czym sympatyczna Pani, lekarka godna polecenia.

Bardzo uprzejma Pani doktor,a co najważniejsze skuteczna.

Bardzo uprzejma Pani doktor,a co najważniejsze skuteczna.

Serdeczna i rzetelna Pani Doktor. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam!

Serdeczna i rzetelna Pani Doktor. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, miła, sympatyczna, do każdej sprawy podchodzi poważnie, wyjaśnij nawet kilka razy!!! Polecam naprawdę gorąco! Takich lekarzy potrzeba ;) POLECAM!!!!!

Polecam naprawdę gorąco!
Takich lekarzy potrzeba ;)
POLECAM!!!!!