Centrum Logopedii I Terapii

Logopeda

Polecam. Szybka, fachowa i kompleksowa obsługa. Wcześniej chodziłam przez kilka lat do logopedy z synkiem. To co, że było na NFZ i niby bezpłatnie- straciliśmy mnóstwo czasu a pani logopeda naraziła mnie na koszty dodatkowych, niepotrzebnych badań. Tutaj w LOGOS- wystarczyły 4 spotkania i nasze problemy artykulacyjne się skończyły. Naprawdę polecam, mimo iż zajęcia są płatne (nie jest to jakaś duża suma)- szkoda czasu na innych logopedów!!! Tym bardziej, że panie miłe, sympatyczne, wykształcone i baaaardzo kompetentne!!!!!

znakomite centrum, bardzo blisko mnie. A widziałem w swoim życiu wiele i wiele niedobrego doświadczyłem. Tu bylo jakos miło, szybko, tanio i bezpiecznie. Wg mnie warto ! Andrzej.

Ja również jestem bardzo zadowolona z tego centrum. Logopeda przyjmujący mnie to osoba bardzo fachowa. Pokazała mi, jak powinna wyglądać praca z moim dzieckiem, w innym gabinecie w moim mieście, gdzie dziecko chodziło do tej pory mimo iż na NFZ, to terapia byłą prowadzona fatalnie, praktycznie zero efektów przez rok pracy- a tu po miesiącu- extra! Znana logopedka z Zielonej Góry, do której udałam się na konsultacje, poleciła mi ten gabinet i naprawdę nie żałuję!

Bardzo fachowa i rzetelna pomoc. Neurologopeda z którą miałam przyjemność współpracować ujęła mnie swoją wiedzą i fachowością. Spełniła moje oczekiwania w stu procentach. Dokładnie wyjaśniła skąd się wzięły problemy z wymową u mojego dziecka, dokładnie wytłumaczyła w jaki sposób mam postępować z nim w domu oraz w bardzo profesjonalny i przystępny dla dziecka sposób, dobrała odpowiednie ćwiczenia. Rezultat był niemal natychmiastowy. Synek uczy się w domu bardzo chętnie i nie może doczekać się następnej wizyty. serdecznie polecam.

W centrum pracuje szereg specjalistów- neurologopeda, logopedzi, psycholog, i instruktor masażu Shantala, pedagodzy zajmujący się bardzo wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka i stymulacją logopedyczną już od urodzenia.