SP ZOZ w Radziejowie
ulica Szpitalna 3
88-200
Radziejów
Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Rewelacyjne podejście zarówno do małego pacjenta, jak i do rodzica. Lekarz, który pomimo przyjmowania pacjentów po zakończonej pracy nadal okazywał zrozumienie, życzliwość, słowa otuchy i cierpliwie rozwiewał wątpliwości rodzica. Życzę każdemu rodzicowi, takiego kontaktu z lekarzem, gdzie życie własnego dziecka leży w jego rękach. A panu doktorowi dalszych sukcesów na drodze zawodowej i osobistej. Dziękujemy i pozdrawiam y serdecznie, Maksiu z mamą.
Robiłam implanty u pana doktora, jestem bardzo zadowolona, tłumaczy w sposób bardzo zrozumiały ,pełen profesjonalizm i poczucie humoru ,które polecam innym lekarzom Został mi polecony od znajomych z innego miasta, ja teraz czynię to samo ,fachowiec świetny ,nie zamierzam zmieniać !
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: