lekarz Czesław Augustynlekarz Czesław Augustyn - zdjęcie profilowe

lekarz Czesław Augustyn

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
jako lekarz okulista od ponad 30 lat służę swoją radą i pomocą osobom dotkniętym problemami związanymi z narządem wzroku. Z myślą o moich pacjentach gabinety okulistyczne wyposażone są w nowoczesne urządzenia do badania i leczenia oczu. Zapraszam na wizytę.

Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami, są stronniczy i nie rzetelne. Lekarz jest bardzo kompetentny, uprzejmy i delikatny przy badaniu. Objaśnia wszystko o co zapytałam. Polecam bardzo tego lekarza, każdemu, kto się chce badać i leczyć. Jeśli ktoś wymaga głaskania i czułości, powinien iść do innego specjalisty.

Miałam pecha i trafiłam na Pana Doktora na ostry dyżur. Lekarz był bardzo szorstki i nieprzyjemny ( pojawiłam się w godzinach nocnych). Zglosiłam się z przekrwionymi spojówkami i silnym bólem lewego oka. Podczas badania pan Augustyniak irytował się, że nie potrafię otworzyć oka. Następnie lekarz dociskał mi powiekę lewego oka w dół i do gałki ocznej. Ból był niesamowity. Po badaniu spuchła mi powieka. Inny okulista stwierdził uraz powieki. KOSZMAR!!!

Lekarz bardzo dobry..ale wpsółpracuje z bardzo kiepskim optykiem na ulicy Czwartaków w Gliwicach..zedecydowanie odradzam wykonanie tam okularów

Polecam. Wizyta była miła, Pan doktor podszedł do sprawy bardzo rzeczowo i dokładnie. W 20 min rozwiał moje wątpliwości. Serdecznie polecam!!!

Lekarz o bardzo dużej wiedzy merytorycznej, znajomości chorób oczu, potrafiący trafnie zdiagnozować i wyleczyć dane schorzenie!

Lekarz owszem trochę szorstki... w końcu PUŁKOWNIK - ale wybitnie kompetentny. Zdecydowanie polecam!

Lekarz może nawet i kompetentny, ale z bardzo złym podejściem do pacjenta... niby uprzejmy i życzliwy, ale mało delikatny i bez wyczucia... dotykowe mierzenie ciśnienia na dnie oka to była prawdziwa trauma.